^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki VIII Festiwalu Talentów

6 czerwca odbył się w naszej szkole

VIII Festiwal Talentów

dla klas 4-7

 

 

Przez cały rok szkolny pracowaliśmy nad wyszukiwaniem rozmaitych talentów. Każdego miesiąca odbywały się konkursy, przesłuchania i eliminacje. Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 19 osób. Niektóre z nich prezentowały swoje talenty indywidualnie, inne w duetach lub zespołach. Wszyscy uczniowie klas 4-7 mieli możliwość obejrzeć 6 czerwca 13 niezwykle interesujących prezentacji! Były tańce, śpiewy, koncert instrumentalny, popis aktorski, literacki, kulinarny,  prezentacje plastyczne i sportowe. Na scenie, ale też za kulisami i na widowni panowała niepowtarzalna atmosfera.

Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie. W skład komisji wchodzili przedstawiciele uczniów, nauczycieli, rodziców oraz dyrekcja szkoły. Swój głos miała też publiczność.

Wyniki VIII Szkolnego Festiwalu Talentów przedstawiają się następująco:

I miejsce      ALEKSANDER STYŚ  (5C) – talent pływacki

II miejsce     PAULINA MŁYNARSKA  (7D)  i  BEATA OLSZEWSKA  (7B)  - taniec

III miejsce    OLESYA POVESHCHENKO  (7D)  - talent aktorski

 

Wyróżnienia

 

MARIA MAZAŃSKA  (4B) – talent literacki

JAN BOROWSKI, SZYMON ZGODA, ALEKSANDER WIERCIŃSKI, NATAN BARCI ŃSKI  (4D) – talent kulinarny              

Talenty publiczności

OLESYA POVESHCHENKO  (7D) 

PAULINA MŁYNARSKA  (7D)  i  BEATA OLSZEWSKA   (7B)  

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom!

SZKOLNY ZESPÓŁ WSPIERANIA UZDOLNIONYCH