^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Wyniki konkursu dzielnicowego "Orfeusz"

Finał IV Dzielnicowego Konkursu Mitologicznego „ORFEUSZ”

W czwartek 10 maja 2018 r. odbył się finał IV Dzielnicowego Konkursu Mitologicznego „ORFEUSZ” organizowanego przez naszą szkołę pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Północ. W finale wzięło udział 10 uczniów z klas 4-7 czterech praskich szkół podstawowych.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu dzielnicowego "Orfeusz"

Festiwal Talentów 2018

Uczniowie klas 4-7

Zapraszamy do VIII już Szkolnego

Festiwalu Talentów!

Czytaj więcej: Festiwal Talentów 2018

Wyniki konkursu matematycznego "Enigma+"

       Znalezione obrazy dla zapytania zakochaj się w warszawie na pradze północ          Znalezione obrazy dla zapytania sowa mbank

WYNIKI MIĘDZYDZIELNICOWEGO
KONKURSU MATEMATYCZNEGO „ENIGMA+” 

POD PATRONATEM BURMISTRZA DZIELNICY PRAGA PÓŁNOC

26.04.2018 r. uczniowie klas 4, 5 i 6 szkół podstawowych dzielnic Pragi Północ i Targówek przystąpili do II etapu konkursu „ENIGMA+”. 

Czytaj więcej: Wyniki konkursu matematycznego "Enigma+"

Wyniki IV edycji Międzydzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego " Words don't come easy"

25 kwietnia 2018r. odbył się finał IV edycji Międzydzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego " Words don't come easy" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga - Północ. W finale wzięło udział 25 uczniów z 12 szkół z dzielnic - Praga- Północ , Praga- Południe i Targówek.

Oto zwycięzcy tegorocznej edycji:

I miejsce - Magdalena Borek SP 279
II miejsce - Nadia Wiśniewska  SP 312
II miejsce - Jagoda Grzmil SP 30

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki "Matematyki Na Mecie"

Znalezione obrazy dla zapytania sowa mbank          Znalezione obrazy dla zapytania kuratorium oświaty w warszawie       Znalezione obrazy dla zapytania zakochaj się w warszawie na pradze północ
Wyniki Międzydzielnicowego Konkursu Matematyczno – Sportowego
„Matematyka Na Mecie”

Pod honorowym patronatem

Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ

Czytaj więcej: Wyniki "Matematyki Na Mecie"

Konkurs Wiosna Gra w Teatrze

Uczniowie klas 4-7!

Konkurs Wiosna Gra w Teatrze odbędzie się 19 kwietnia
o godzinie 13:40 w bibliotece szkolnej


Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy dostarczyli formularze zgłoszeniowe

 Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień

Sukces naszych uczniów w Kuratoryjnym Konkursie Polonistycznym!

Już od listopada 2017 r. reprezentanci naszej szkoły zmagali się z zadaniami przygotowanymi przez ekspertów w dziedzinie języka polskiego. Pokonali trudne zadania w trzech etapach konkursu (szkolnym, rejonowym, wojewódzkim)!

 Tytuł LAUREATA zdobył Kamil Kocjan!

 Tytuł FINALISTKI zdobyła Urszula Białous!

Gratulujemy Wam zwycięstwa !!!

Praski Turniej Scratcha 2018

Praski Turniej Scratcha

 Zapraszamy uczniów klas 4-7 praskich szkół podstawowych do udziału w III edycji Praskiego Turnieju Scratcha, którego organizatorem jest Dzielnica Praga Północ m.st. Warszawy oraz Szkoła Podstawowa nr 73 w Warszawie.

Czytaj więcej: Praski Turniej Scratcha 2018

Finaliści konkursu "Matematyka na mecie"

Miło nam poinformować, że zgodnie z regulaminem, finalistami Międzydzielnicowego Konkursu Matematyczno - Sportowego "Matematyka na mecie" z klas 7, II i III gimnazjum zostali:

Czytaj więcej: Finaliści konkursu "Matematyka na mecie"

Relacja z Dnia Liczby Pi w naszej szkole

Uroczyste obchody Światowego Dnia Liczby Pi odbyły się w naszej szkole po raz drugi. Dzień ten przypada na 14 marca, a wynika to stąd, że najczęściej stosowane przybliżenie liczby Pi to 3,14.

 W naszej szkolne Święto Matematyki opierało się na różnych konkursach związanych z liczbą Pi, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Ilość zgłoszonych uczniów i prac przebiła ubiegłoroczną edycję.

Czytaj więcej: Relacja z Dnia Liczby Pi w naszej szkole

Konkurs "W matematyce nie ma drogi specjalnej nawet dla królów"

W piątek 23.03.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 58 piątoklasiści zmagali się z zadaniami matematycznymi w Konkursie Międzyszkolnym: "W matematyce nie ma drogi specjalnej nawet dla królów". Nasza szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Mateusz Tarczyński, Kacper Majewski, Bartosz Sural z kl 5c i Błażej Piątek z kl. 5d.

Czytaj więcej: Konkurs "W matematyce nie ma drogi specjalnej nawet dla królów"