^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Konkurs matematyczny ENIGMA

UCZNIOWIE KLAS 4 - 8 !

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym ENIGMA+. Etap szkolny odbędzie się 21.02.2019r. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do czwartku 14.02. Najlepszych dwóch uczniów z każdego poziomu klas przejdzie do II - międzydzielnicowego etapu. 

Czytaj więcej: Konkurs matematyczny ENIGMA

V edycja konkursu "Words don't come easy"


Zapraszamy uczniów klas 5-6 do wzięcia udziału w V edycji Międzydzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego "Words don't come easy" pod patronatem burmistrza Pragi - Północ.

Czytaj więcej: V edycja konkursu "Words don't come easy"

Wyniki Konkursu Kuratoryjnego "Jan Paweł II - Papież wolności"

Z radością informujemy, że do etapu (II) -  rejonowego  zakwalifikowali się:

1. Paweł Kamiński kl. 7a

2. Mateusz Gnyszko kl. 8a

3. Alicja Sawicka kl 8f

4. Dominika Kołakowska kl 8f

5. Aniela Sulich kl. 8f

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie II.

Wyniki konkursu bożonarodzeniowego

Znamy już wyniki konkursu bożonarodzeniowego. W tym roku uczniowie klas 1-3 wykonywali "Kartki bożonarodzeniowe". Kartki były przepiękne, wykonane różnymi technikami i dlatego jury miało trudny wybór ale po długich obradach udało się wyłonić laureatów.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu bożonarodzeniowego

Konkurs biblijny

Serdecznie zapraszamy do udziału w Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda  dla szkół podstawowych (klasy I - III,  IV - VI, VII - VIII) oraz gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019 obejmującego uczniów z terenu Archidiecezji Warszawskiej oraz Diecezji Warszawsko – Praskiej. Temat przewodni to dzieje apostolskie.

Czytaj więcej: Konkurs biblijny

Wernisaż i wręczenie dyplomów laureatom

Z cyklu Jesienne Konfrontacje Artystyczne 2018 odbyły się dwa konkursy plastyczne – „Obraz mojej Warszawy” oraz „Muzyka i Obraz”, których laureatami zostali uczniowie naszej szkoły: Hanna Weitzner, Kinga Grzymała, Bruno Krakowiak, Patryk Kleszcz, Anna Wojtaś, Jakub Dwojak, Dominik Kaniewski i Maksymilian Rahman.

Czytaj więcej: Wernisaż i wręczenie dyplomów laureatom 

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny

Do 2 etapu Konkursu Informatycznego Logia SP zakwalifikował się Mateusz Gnyszko z klasy 8a.
Gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie rejonowym.

Wyniki konkursu informatycznego "Bóbr"

Do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr" przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły. Wstępne wyniki tegorocznej edycji są już dostępne na stronie organizatora. Aby sprawdzić swój rezultat należy zalogować się na swoje konto na platformie mCourser.pl.

Na poziomie naszej szkoły najwięcej punktów otrzymali:

Czytaj więcej: Wyniki konkursu informatycznego "Bóbr"

Konkurs - Jan Paweł II - papież wolności

KONKURS KURATORYJNY  dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych z województwa mazowieckiego Jan Paweł II - papież wolności w roku szkolnym 2018/2019.
Chętne osoby zapraszamy do udziału.
I ETAP w naszej szkole odbędzie się 12 grudnia 2018 r.

Czytaj więcej: Konkurs - Jan Paweł II - papież wolności

Konkurs kuratoryjny z matematyki

25.10.2018 r. odbył się konkurs kuratoryjny z matematyki dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Miło nam poinformować, że do II etapu zakwalifikowali się: Julia Suchodolska z 8a, Radosław Sienicki z 8f, Kamil Kocjan z 8f, Helena Justyna-Grygo z 8f i Urszula Białous z 8f.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach.

Wyniki Konkursu Wiedzy Historyczno-Religijnej

14 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs  "Sto pytań w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski". Do konkursu przystąpiło 24 uczniów z klas 7 - 8 .  Miło nam poinformować, że do II ETAPU - DIECEZJALNEGO zakwalifikowali się bracia Szymańscy:

Czytaj więcej: Wyniki Konkursu Wiedzy Historyczno-Religijnej