^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Praski Turniej Scratcha 2019

Zapraszamy uczniów klas 4-6 praskich szkół podstawowych do udziału w IV edycji Praskiego Turnieju Scratcha, którego organizatorem jest Dzielnica Praga Północ m.st. Warszawy oraz Szkoła Podstawowa nr 73 w Warszawie.

Czytaj więcej: Praski Turniej Scratcha 2019

Finaliści Konkursów Kuratoryjnych 2019/2020

Z przyjemnością informujemy, że

uczeń  klasy  8f  Radosław Siennicki został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego,
uczennica klasy 8f Urszula Białous została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego,
uczennica klasy 8d Olesya Poveshchenko została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Języka Rosyjskiego.

Czytaj więcej: Finaliści Konkursów Kuratoryjnych 2019/2020

Sukcesy naszych uczniów w Praskim Konkursie Chemicznym "Polon"

Miejsce I zajęli: Julia Suchodolska z kl 8a oraz Bartosz Sławecki z kl 8f.

Miejsce II zajął Kamil Kocjan z kl 8f.

Gratulujemy !

Wyniki I etapu Międzydzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego "Words don't come easy"

Mamy przyjemność poinformować, że Małgorzata Frąckiewicz uczennica klasy 6b, zakwalifikowała się do finału Międzydzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego " Words don't come easy" .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Obchody Święta Liczby Pi

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 i gimnazjum do udziału w obchodach Święta Liczby Pi. Z tej okazji 14 marca 2019 roku na terenie naszej szkoły odbędzie się święto Matematyki i związane z nim konkursy:

Czytaj więcej: Obchody Święta Liczby Pi

Wyniki Konkursu Ortograficznego

Wyniki Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal 2018-2019"
pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Wyniki etapu dzielnicowego:

Czytaj więcej: Wyniki Konkursu Ortograficznego 

Konkurs matematyczny ENIGMA

UCZNIOWIE KLAS 4 - 8 !

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym ENIGMA+. Etap szkolny odbędzie się 21.02.2019r. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do czwartku 14.02. Najlepszych dwóch uczniów z każdego poziomu klas przejdzie do II - międzydzielnicowego etapu. 

Czytaj więcej: Konkurs matematyczny ENIGMA

V edycja konkursu "Words don't come easy"


Zapraszamy uczniów klas 5-6 do wzięcia udziału w V edycji Międzydzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego "Words don't come easy" pod patronatem burmistrza Pragi - Północ.

Czytaj więcej: V edycja konkursu "Words don't come easy"