Składki na Radę Rodziców

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Jak co roku zapraszamy Was do współpracy w zakresie działalności na rzecz rozwoju szkoły, do której uczęszczają nasze dzieci.

Wspólnymi siłami będziemy wspierać szkolne inicjatywy, zapewniać dzieciom atrakcje (bal karnawałowy, itp.), czy fundować nagrody w licznych konkursach.

Do działalności tej niezbędne są środki finansowe, bez których realizacja powyższych zadań będzie niemożliwa. Dlatego bardzo liczymy na Wasze wsparcie finansowe, ale także na dzielenie się z nami Waszymi opiniami i pomysłami.

Z zeszłorocznych wpłat wynika, iż uśredniona składka miesięczna wśród wpłacających rodziców wyniosła około 20 zł.

Przypominamy, że składka jest dobrowolna, a najistotniejsze jest jej konsekwentne wpłacanie zgodnie z deklaracją, gdyż w oparciu o deklaracje planowany jest całoroczny budżet.

Z góry dziękujemy!

Prezydium Rady Rodziców przy SP nr 50 w Warszawie

…………………………………………………………………………………………………………………..

Uwaga! Wpłat można dokonywać:

Gotówką u skarbnika RR podczas zebrań oraz dni otwartych,

Na konto bankowe Rady Rodziców:

PKO BP S.A. IV Oddział Warszawa

W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz klasę dziecka.