^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Składki na Radę Rodziców

Drodzy Rodzice/Opiekunowie!

Jak co roku zapraszamy Was do współpracy w zakresie działalności na rzecz rozwoju szkoły, do której uczęszczają nasze dzieci.

Wspólnymi siłami będziemy wspierać szkolne inicjatywy, zapewniać dzieciom atrakcje (bal karnawałowy, itp.), czy fundować nagrody w licznych konkursach.

 

Do działalności tej niezbędne są środki finansowe, bez których realizacja powyższych zadań będzie niemożliwa. Dlatego bardzo liczymy na Wasze wsparcie finansowe, ale także na dzielenie się z nami Waszymi opiniami i pomysłami.

Z zeszłorocznych wpłat wynika, iż uśredniona składka miesięczna wśród wpłacających rodziców wyniosła około 20 zł.

Przypominamy, że składka jest dobrowolna, a najistotniejsze jest jej konsekwentne wpłacanie zgodnie z deklaracją, gdyż w oparciu o deklaracje planowany jest całoroczny budżet.

Z góry dziękujemy!

Prezydium Rady Rodziców przy SP nr 50 w Warszawie

…………………………………………………………………………………………………………………..

Uwaga! Wpłat można dokonywać:

Gotówką u skarbnika RR podczas zebrań oraz dni otwartych,

 Na konto bankowe Rady Rodziców:

PKO BP S.A. IV Oddział Warszawa

98 1020 1042 0000 8102 0087 0121

W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz klasę dziecka.