^Do góry
  • 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !
  • 2 Witamy w naszej szkole
    Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
  • 3 Stawiamy na sport
    Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
  • 4 Edukacja od najmłodszych lat
    Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
  • 5 ZAPRASZAMY !
    Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Kadra Pedagogiczna 2017/2018

  Imię Nazwisko przedmiot  
1. Anna Adamczyk język polski  
2. Marcin  Balicki wf  
3. Anna Bednarska matematyka  
4. Joanna Borowska język angielski  
5. Anetta Bugaj wf  
6. Agnieszka Chruścińska wychowanie przdszkolne  
7. Renata Chrzan edukacja wczesnoszkolna  
8. Maciej Ciesielski wf  
9. Tomasz Ciszewski informatyka  
10. Agnieszka Czerwińska wf  
11. Antonio Daykola wf zwolnienie lekarskie
12. Alicja Dobrowolska świetlica  
13. Małgorzata Domańska język angielski  
14. Dominika Downarowicz świetlica  
15. Teresa Drapińska świetlica  
16. Tadeusz Foremski edukacja dla bezpieczeństwa  
17. Anna Frączek świetlica  
18. Andrzej Fus wf  
19. Agnieszka  Gałach wicedyrektor szkoły/język polski  
20. Anna Gawrońska język angielski  
21. Agnieszka Golińska jzeyk niemiecki urlop poratowanie zdrowia
22. Michał Gozdalik wf  
23. Bartłomiej Gójski wf  
24. Agata Gumkowska język polski  
25. Agnieszka Jaworska   zwolnienie lekarskie 
26. Małgorzata Jędrzejewska kierownik świetlicy  
27. Ewa Kaftańska informatyka  
28. Justyna Kaim wychowanie przedszkolne  
29. Anna Kalińska edukacja wczesnoszkolna  
30. Edyta Kałużka - Abramczyk język polski  
31. Anna Kita biblioteka  
32. Krzysztof Klepko wf  
33. Ewa Klinger fizyka  
34. Daniela Komosa świetlica  
35. Joanna Konasiuk wf  
36. Marzena Korman religia  
37. Anna Kowalczuk język polski  
38. Anna Kozłowska wf  
39. Marta Kubik język angielski  
40. Ewa Kulisz muzyka  
41. Krystyna Kurowska biologia/przyroda  
42. Konrad Lesiak plastyka  
43. Dorota Łakomska-Rahm reedukator  
44. Iwona Łaska pedagog  
45. Anna Łyżwa wicedyrektor szkoły  
46. Renata Majka język angielski/świetlica  
47. Magdalena Matulewska język angielski  
48. Małgorzata Matuszewska świetlica  
49. Marta Mauer wychowanie przedszkolne  
50. Agnieszka  Mazurek nauczyciel wspierający  
51. Małgorzata Miecznikowska edukacja wczesnoszkolna  
52. Sylwia Mikołajczyk matematyka  
53. Elwira Miśkiewicz biblioteka urlop poratowanie zdrowia
54. Magdalena Murawska reedukator urlop poratowanie zdrowia
55. Ola Najdecka logopeda/świetlica  
56. Dorota Najman chemia/fizyka  
57. Beata Nedwidek logopeda  
58. Ilona Neuhorn wf  
59. Magdalena Norin - Olchowicz edukacja wczesnoszkolna  
60. Kinga Nurkiewicz wf  
61. Teresa Orłowska matematyka  
62. Zbigniew Orłowski fizyka  
63. Wioletta Oszczypko psycholog  
64. Anna Paciorek edukacja wczesnoszkolna  
65. Joanna Paterek wf  
66. Katarzyna Piątkowska język niemiecki  
67. Jarosław Piech biologia/geografia  
68. Jolanta Pietrzak religia  
69. Karolina Pietrzak język polski, historia  
70. Kamila Piętak matematyka  
71. Klaudia  Płaneta-Cholewa  wf  
72. Karolina Płatek świetlica  
73. Adriana Przerwa matematyka urlop wychowawczy
74. Dominika Puchta świetlica  
75. Alicja Puszcz edukacja wczesnoszkolna  
76. Ewa Radecka biblioteka  
77. Joanna Radźko edukacja wczesnoszkolna  
78. Bożena Ragus dyrektor szkoły  
79. Wioletta Rode wychowanie przedszkolne  
80. Barbara Rogacka wicedyrektor szkoły  
81. Barbara Różyńska język angielski  
82. Sabina Sabadasz edukacja wczesnoszkolna  
83. Izabela Sarnacka religia  
84. Hanna Sawicka matematyka  
85. Barbara Snopkiewicz historia/wos  
86. Robert Stankiewicz wf  
87. Maria Strus język hiszpański/świetlica  
88. Grażyna Strzałkowska świetlica  
89. Marek Strzeszewski technika  
90. Dorota Szczawińska świetlica  
91. Edyta Szczepańska świetlica/pedagog  
92. Marta Szczypińska psycholog sportu  
93. Urszula Szegda -Tomczyk wychowanie przedszkolne  
94. Bożena Szymańska edukacja wczesnoszkolna  
95. Małgorzata Ściślak   urlop macierzyński
96. Tomasz Trzciński geografia/przyroda  
97. Anna Turbacz nauczyciel wspierający  
98. Mariola Tytko edukacja wczesnoszkolna  
99. Tomasz Wakulski wf  
100. Maciej Wdowiarski wf  
101. Małgorzata Wieczorek muzyka  
102. Edyta Wiśniewska edukacja wczesnoszkolna  
103. Joanna Wojdan matematyka  
104. Ewa Wojtaszewska biologia/przyroda  
105. Renata Wojtaś język polski  
106. Halina Wojtczak świetlica  
107. Monika Wójcik edukacja wczesnoszkolna  
108. Karolina Wójcik wf  
109. Małgorzata Zajączkowska język angielski  
110. Maria Zaręba świetlica  
111. Małgorzata Zaroń wf  
112. Małgorzata Zawadzka historia/wos  
113. Agnieszka Zielińska edukacja wczesnoszkolna  
114. Mariusz Zieliński religia  
115. Anna Żardecka wychowanie przedszkolne  
116. Joanna Żołędziewska wychowanie przedszkolne