II spotkanie przedstawicieli Młodzieżowej Rady Dzielnicy

Interesujemy się, więc mamy wpływ…

8 listopada 2016 odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Naszą szkole reprezentowaliśmy we dwóch-ja, Tymon Rutkowski i Oskar Koschmider-Kazadi. Tym razem charakter zebrania był nieco bardziej  oficjalny, zasiedliśmy za okazałym stołem w sali konferencyjnej   Urzędu Dzielnicy. Spotkanie prowadził Burmistrz Dzielnicy-Dariusz Kacprzak.

Czytaj więcej: II spotkanie przedstawicieli Młodzieżowej Rady Dzielnicy

Młodzieżowa Rada Dzielnicy startuje!

Pierwsze spotkanie przedstawicieli szkół wybranych do Młodzieżowej Rady Dzielnicy odbyło się 3 listopada 2016 w Gimnazjum nr 31.  Celem naszych dyskusji, rozmów i ustaleń było przedstawienie Statutu MRD Pragi Północ m.st. Warszawy oraz poznanie innych członków rady, demokratycznie wybranych w każdym liceum i gimnazjum naszej dzielnicy.

Czytaj więcej: Młodzieżowa Rada Dzielnicy startuje!

Debata-zagospodarowanie przestrzeni szkolnej

Dnia 25 listopada 2015 roku w Urzędzie Gminy przy ul. Kłopotowskiego odbyła się debata na temat zagospodarowania przestrzeni szkoły.Spotkanie zorganizowano w Sali Konferencyjnej, w Ratuszu Pragi Północ.

Czytaj więcej: Debata-zagospodarowanie przestrzeni szkolnej