• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

Wyniki Akademii Aktywnego Varsawianisty

Znamy już wyniki konkursu AKADEMIA AKTYWNEGO VARSAWIANISTY!
Wyróżniona została praca uczennicy klasy 7f Urszuli Białous. Gratulujemy!

Projekt "Bliżej Rynku Pracy" współfinansowany przez Unię Europejską

Wycieczka "Poznajemy Mazowsze"

Rok szkolny klasa 3gk rozpoczęła całodniową wycieczką szlakiem artystów. Pierwszym miejscem, jakie zwiedziliśmy, było muzeum imienia Władysława Stanisława Reymonta w Lipcach Reymontowskich. Były tam pamiątki dotyczące pisarza-noblisty, jego życia i twórczości. Dzięki przewodnikowi i ciekawej wystawie poznaliśmy również tradycje i obyczaje tej wsi.

Czytaj więcej: Wycieczka "Poznajemy Mazowsze"

Egamin gimnazjalny

W dniach 19, 20 i 21 kwietnia odbędzie się egzamin gimnazjalny. Uczniowie klas trzecich przychodzą w tych dniach  do szkoły o godz. 8.20 w stroju galowym. Należy zabrać ze sobą legitymację, czarny długopis oraz linijkę na egzamin z matematyki (można zabrać małą butelkę wody).

Czytaj więcej: Egamin gimnazjalny

Gimnazjaliści polecają musical ROMEO I JULIA

11 kwietnia 2017 wybraliśmy się do teatru „Buffo” na adaptację jednej z lektur- dramatu Wiliama Szekspira pt. „Romeo i Julia”.

Czytaj więcej: Gimnazjaliści polecają musical ROMEO I JULIA

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ważne informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych znajdują się
>>>tutaj<<<

Uczniwie gimnazjum polecają spektakl

Ostatnio byliśmy na ciekawym przedstawieniu w teatrze KAMIENICA. Spektakl pt. "Dopalacze. Siedem stopni donikąd" z pewnością zainteresuje młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną. Widowisko porusza tematykę uzależnienia od "narkotyków XXI wieku" i niebezpieczeństwa ich zażywania.

Czytaj więcej: Uczniwie gimnazjum polecają spektakl

Poczta walentynkowa 2017