^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wiadomości

Wyniki Akademii Aktywnego Varsawianisty

Znamy już wyniki konkursu AKADEMIA AKTYWNEGO VARSAWIANISTY!
Wyróżniona została praca uczennicy klasy 7f Urszuli Białous. Gratulujemy!

http://warszawa-stolica.pl/akademia-aktywnego-varsavianisty

Projekt "Bliżej Rynku Pracy" współfinansowany przez Unię Europejską

Wycieczka "Poznajemy Mazowsze"

 Rok szkolny klasa 3gk rozpoczęła całodniową wycieczką szlakiem artystów. Pierwszym miejscem, jakie zwiedziliśmy, było muzeum imienia Władysława Stanisława Reymonta w Lipcach Reymontowskich. Były tam pamiątki dotyczące pisarza-noblisty, jego życia i twórczości. Dzięki przewodnikowi i ciekawej wystawie poznaliśmy również tradycje i obyczaje tej wsi.

Czytaj więcej: Wycieczka "Poznajemy Mazowsze"

Egamin gimnazjalny

W dniach 19, 20 i 21 kwietnia odbędzie się egzamin gimnazjalny. Uczniowie klas trzecich przychodzą w tych dniach  do szkoły o godz. 8.20 w stroju galowym. Należy zabrać ze sobą legitymację, czarny długopis oraz linijkę na egzamin z matematyki (można zabrać małą butelkę wody).

Czytaj więcej: Egamin gimnazjalny

Gimnazjaliści polecają musical ROMEO I JULIA

11 kwietnia 2017 wybraliśmy się do teatru „Buffo” na adaptację jednej z lektur- dramatu Wiliama Szekspira pt. „Romeo i Julia”.

Czytaj więcej: Gimnazjaliści polecają musical ROMEO I JULIA

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ważne informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych znajdują się
>>>tutaj<<<

Uczniwie gimnazjum polecają spektakl

Ostatnio byliśmy na ciekawym przedstawieniu w teatrze KAMIENICA. Spektakl pt. "Dopalacze. Siedem stopni donikąd" z pewnością zainteresuje młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną. Widowisko porusza tematykę uzależnienia od "narkotyków XXI wieku" i niebezpieczeństwa ich zażywania.

Czytaj więcej: Uczniwie gimnazjum polecają spektakl

Poczta walentynkowa 2017