Wizytówka Gimnazjum

Nasza klasa gimnazjalna

• dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe
  • pracownie komputerowe z dostępem do Internetu oraz Centrum Multimedialne w bibliotece
  • naukę języka angielskiego i niemieckiego
  • troskę o wysoki poziom nauczania
  • zajęcia przygotowujące do egzaminów
  • ciekawe zajęcia pozalekcyjne
  • dziennik elektroniczny - wdrażany od 2013r.

w zakresie sportu:

• 10 godz. zajęć sportowych tygodniowo
  • udział w zawodach sportowych
  • wyjazdy integracyjne, obozy sportowe
  • sportową rywalizację w duchu „fair play”
  • lekcje w nowoczesnej hali sportowej oraz na basenie
  • wychowanie poprzez sport i dla sportu
  • Współpraca z UKS Jagiellonka

szkołę cechuje:

• brak agresji – o naborze decyduje m.in. ocena z zachowania,
  • bezpieczeństwo – monitoring wizyjny,
  • indywidualne podejście do każdego ucznia,
  • troska o osiąganie dobrych wyników nauczania, organizacja i udział w licznych konkursach przedmiotowych,
  • dogodna lokalizacja – centrum Pragi Północ, blisko metra, węzeł komunikacyjny,
  • udzielanie pomocy materialnej: stypendia, zasiłki, bezpłatne obiady, itp.
  • tradycje szkolne – „Dzień Galowy”, „Ślubowanie”, „Jasełka”, akademie itp.
  • dobra współpraca z rodzicami – wspólne festyny, konkursy Rady Rodziców

-->>film reklamowy