• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Rekrutacja 2018/2019 - oddziały przedszkolne

Szanowni Rodzice
Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Zapraszamy Rodziców na zebranie informacyjne dla przyszłych oddziałów przedszkolnych.

Zebranie odbędzie się we wtorek 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 w sali gimnastycznej.

Niezbędne informacje dotyczące oddziałów przedszkolnych znajdują się na stronie >>Biura Edukacji