^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Rekrutacja 2018/2019 - klasy pierwsze

Zapraszamy uczniów na testy sprawnościowe w ramach naboru uzupełniającego do klas 1 pływackich. Test sprawnościowy zostanie przeprowadzony  30 VIII 2018 r. o godz. 9.00 

Prosimy o potwierdzenie obecności w sekretariacie szkoły.

Więcej szczegółów >>>


 


Szanowni Rodzice
Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. 

Zapraszamy Rodziców na zebranie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0"

Zebranie odbędzie się we wtorek 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 w sali gimnastycznej.

 

Informacje dotyczące rekrutacji klas pierwszych znajdują się na stronie -->>Biura Edukacji

Informacje dotyczące naboru do klas pierwszych pływackich znajdują się -->>tutaj

Zasady uzyskiwania punktów do 1 klasy o profilu pływanie znajdują się -->>tutaj