^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Rekrutacja 2019/2020

Rekrutacja do pierwszych klas pływackich

 W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy dwie klasy pierwsze o profilu pływanie.

 • Elektroniczna rejestracja w okresie od 2 marca do 8 marca 2018r.

-->>harmonogram 

Terminy testów sprawnościowych do klasy pływackiej:

 

 • 9 marca (piątek) godz. 15.00
 • 12 marca (poniedziałek) godz. 15.00

Zapraszamy na lekcję pokazową w dniu 24.02 o godz. 11.45 oraz 03.03. o godz. 11.45 
(zbiórka w recepcji DOSiR Prawy Brzeg). Na lekcję pokazową konieczny stój kąpielowy.

Na test sprawności fizycznej konieczny stój kąpielowy oraz strój sportowy na salę gimnastyczną.

Przed przystąpieniem do próby sprawności fizycznej należy przedstawić zaświadczenie lekarskie

o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu od lekarza medycyny sportu lub lekarza pierwszego kontaktu.

Nie będą honorowane oświadczenia wypisane przez Rodziców

Ogłoszenie wyników testów sprawnościowych: 14 marca  godz.15.00

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych do I klasy: 20 kwietnia godz. 13.00

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do I klasy: 7 maja godz. 13.00

 

Więcej informacji dotyczących szkoły oraz naboru udziela sekretariat szkoły: 

 

             Adres: 03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7

               Tel.:  22-619-17-54, fax. wew. 16

              E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.