Rekrutacja do pierwszych klas pływackich

W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy dwie klasy pierwsze o profilu pływanie.

• Elektroniczna rejestracja w okresie od 2 marca do 8 marca 2018r.

-->>harmonogram

Terminy testów sprawnościowych do klasy pływackiej:

• 9 marca (piątek) godz. 15.00
  • 12 marca (poniedziałek) godz. 15.00

Zapraszamy na lekcję pokazową w dniu 24.02 o godz. 11.45 oraz 03.03. o godz. 11.45
(zbiórka w recepcji DOSiR Prawy Brzeg). Na lekcję pokazową konieczny stój kąpielowy.

Na test sprawności fizycznej konieczny stój kąpielowy oraz strój sportowy na salę gimnastyczną.

Przed przystąpieniem do próby sprawności fizycznej należy przedstawić zaświadczenie lekarskie

o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu od lekarza medycyny sportu lub lekarza pierwszego kontaktu.

Nie będą honorowane oświadczenia wypisane przez Rodziców

Ogłoszenie wyników testów sprawnościowych: 14 marca  godz.15.00

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych do I klasy: 20 kwietnia godz. 13.00

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do I klasy: 7 maja godz. 13.00