^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Rekrutacja 2016/2017 - szkoła podstawowa

 Informacje i dokumenty dotyczące naborów do oddziałów przedszkolnych oraz
klas I
Szkoły Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi

Spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły dla rodziców dzieci do klas I i oddziałów przedszkolnych odbędzie się 10 marca 2016 r. o godz. 18.30.

Informujemy, że zapisy będą prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego, na stronie internetowej Biura Edukacji m.st. Warszawy: www.edukacja.warszawa.pl.

-->> Folder reklamowy szkoły podstawowej

 


Rekrutacja do pierwszych klas szkoły podstawowej o profilu ogólnym i sportowym:

Elektroniczna rejestracja wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej ogólnodostępnej - od 1 kwietnia 2016 r. do 24 kwietnia 2016 r., a do oddziału sportowego od 1 kwietnia 2016 r. do 14 kwietnia 2016 r.

Zasady przyjęć dzieci urodzonych w roku 2009 i 2010 do klas I w szkołach podstawowych

Kryteria rekrutacji do klas I szkół podstawowych dla kandydatów spoza obwodu

Harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2016/2017

 

Harmonogram naboru do klas 1 sportowych szkoły podstawowej

 

-->> WARTO WIEDZIEĆ !

Zapraszamy również wszystkie chętne do klasy pierwszej 6-latki (rocznik 2010) na bezpłatne zajęcia w wodzie pod opieką trenerów pływania w sobotę, 05.03.2016, w godzinach 11.00 - 13.00.
Potwierdzenie udziału proszę zgłaszać telefonicznie: (0-22) 619-14-68.