Rekrutacja 2016/2017 - szkoła podstawowa

Informacje i dokumenty dotyczące naborów do oddziałów przedszkolnych oraz
klas I
Szkoły Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi

Spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły dla rodziców dzieci do klas I i oddziałów przedszkolnych odbędzie się 10 marca 2016 r. o godz. 18.30.

Informujemy, że zapisy będą prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego, na stronie internetowej Biura Edukacji m.st. Warszawy: www.edukacja.warszawa.pl.

-->> Folder reklamowy szkoły podstawowej

Rekrutacja do pierwszych klas szkoły podstawowej o profilu ogólnym i sportowym:

Elektroniczna rejestracja wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej ogólnodostępnej - od 1 kwietnia 2016 r. do 24 kwietnia 2016 r., a do oddziału sportowego od 1 kwietnia 2016 r. do 14 kwietnia 2016 r.

Zasady przyjęć dzieci urodzonych w roku 2009 i 2010 do klas I w szkołach podstawowych

Kryteria rekrutacji do klas I szkół podstawowych dla kandydatów spoza obwodu

Harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2016/2017

Harmonogram naboru do klas 1 sportowych szkoły podstawowej

-->> WARTO WIEDZIEĆ !

Zapraszamy również wszystkie chętne do klasy pierwszej 6-latki (rocznik 2010) na bezpłatne zajęcia w wodzie pod opieką trenerów pływania w sobotę, 05.03.2016, w godzinach 11.00 - 13.00.
Potwierdzenie udziału proszę zgłaszać telefonicznie: (0-22) 619-14-68.