^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

ROWEROWA MAJÓWKA

W dniach 1-5 maja uczniowie z klas 1-3 uczestniczyli w Zgrupowaniu Rowerowym, które odbyło się w malowniczo położonej miejscowości mazurskiej – Ostrów Pieckowski.

 

Luksusowe apartamenty w Ośrodku Sportowo-Turystycznym gościły 45 naszych wychowanków, pod opieką trenerów: Michała Gozdalika, Szymona Dziczka, Aleksandry Ślósarczyk i Marka Strzeszewskiego.

Do naszej dyspozycji były przepiękne szlaki rowerowe biegnące wzdłuż mazurskich jezior i lasów, jezioro Wągiel z przystanią kajakową, trawiaste boisko i obszerny teren Ośrodka z cudownymi widokami na piękne mazurskie krajobrazy.

Uczniowie uczestniczyli w rajdach rowerowych, pływali kajakami i rowerem wodnym po jeziorze, brali udział w wycieczce do Mikołajek, podczas której płynęli statkiem po jeziorze Śniardwy (największym w Polsce), a także spędzali miło czas na licznych i różnorodnych zajęciach sportowych.

Zgrupowanie świetnie spełniło swoje cele: kreatywny, sportowy wypoczynek na świeżym powietrzu, zahartowało uczniów w sportowych rywalizacjach, zachęciło do sportów wyczynowych – kolarstwa i kajakarstwa, było żywą reklamą naszej szkoły i wpisało się w projekt Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa, gdyż nasza kolarska gromada jeździła w kaskach i kamizelkach, wyposażona w odblaski, wszędzie budząc niekłamany podziw i entuzjazm.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Zgrupowania, organizatorom, trenerom i rodzicom, którzy powierzyli nam swoje pociechy oraz świetnie przygotowali rowery i sprzęt sportowy.

 

Relację spisali:

trener Marek Strzeszewski

trener Michał Gozdalik