• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

ROWEROWA MAJÓWKA

W dniach 1-5 maja uczniowie z klas 1-3 uczestniczyli w Zgrupowaniu Rowerowym, które odbyło się w malowniczo położonej miejscowości mazurskiej – Ostrów Pieckowski.

Luksusowe apartamenty w Ośrodku Sportowo-Turystycznym gościły 45 naszych wychowanków, pod opieką trenerów: Michała Gozdalika, Szymona Dziczka, Aleksandry Ślósarczyk i Marka Strzeszewskiego.

Do naszej dyspozycji były przepiękne szlaki rowerowe biegnące wzdłuż mazurskich jezior i lasów, jezioro Wągiel z przystanią kajakową, trawiaste boisko i obszerny teren Ośrodka z cudownymi widokami na piękne mazurskie krajobrazy.

Uczniowie uczestniczyli w rajdach rowerowych, pływali kajakami i rowerem wodnym po jeziorze, brali udział w wycieczce do Mikołajek, podczas której płynęli statkiem po jeziorze Śniardwy (największym w Polsce), a także spędzali miło czas na licznych i różnorodnych zajęciach sportowych.

Zgrupowanie świetnie spełniło swoje cele: kreatywny, sportowy wypoczynek na świeżym powietrzu, zahartowało uczniów w sportowych rywalizacjach, zachęciło do sportów wyczynowych – kolarstwa i kajakarstwa, było żywą reklamą naszej szkoły i wpisało się w projekt Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa, gdyż nasza kolarska gromada jeździła w kaskach i kamizelkach, wyposażona w odblaski, wszędzie budząc niekłamany podziw i entuzjazm.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Zgrupowania, organizatorom, trenerom i rodzicom, którzy powierzyli nam swoje pociechy oraz świetnie przygotowali rowery i sprzęt sportowy.

Relację spisali:

trener Marek Strzeszewski