^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

LEON - wyniki sesji zimowej

W ogólnopolskim konkursie matematycznym LEON, w sesji zimowej, wzięło udział ponad 50 uczniów z  klas 1-3 z naszej szkoły. Uczniowie świetnie poradzili sobie z różnorodnymi zadaniami matematycznymi. Laureatami zostali:

KLASY I

Amelia Wirkowska                100%        miejsce 1

Paweł Gromek                      91%          miejsce 6

Antonina Rząsa                     91%          miejsce 6

Filip Grabowski                    89%           miejsce 7

Zuzanna Laskowska             89%           miejsce 7

Kornelia Białek                    87%           miejsce 8

Patrycja Wiewiórka             85%           miejsce 9

Krzysztof Ostrowicz             85%            miejsce 9

Krzysztof Walecki                83%            miejsce 10

Zuzanna Kozik                     83%            miejsce 10

Aleksander Szymański        83%            miejsce 10

 

KLASY II

Mateusz Połowniak             92%            miejsce 6

Amelka Rząsa                     89%            miejsce 8

Antek Smogorzewski          87%            miejsce 9

Apolonia Szatkowska         87%            miejsce 9

Oliwia Mata                        87%            miejsce 9

 

KLASY III

Tymek Stańczak                 94%     miejsce 5

Gratulujemy sukcesów!

nauczyciele prowadzący: Małgorzata Miecznikowska, Anna Kalińska