^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursu „Rebusy i krzyżówki”

W konkursie "Rebusy i krzyżówki" uczestniczyli uczniowie z klas trzecich i pierwszych (klasy drugie mają   jeszcze konkurs przed sobą). Przez 45 minut w miłej atmosferze rozwiązywali w skupieniu zagadki i łamigłówki. Każdy mógł znaleźć dla siebie najbardziej lubianą formę zagadek, wybrać  ją i rozwiązać. Liczyła się wiedza, spostrzegawczość i umiejętność radzenia sobie z nietypowymi zadaniami.

 

 Oto wyniki  zmagań:

KLASY III

I – miejsce                                                                                                                         

1. Tymoteusz Stańczak IIIb

2. Jagoda Potyra IIIb

II – miejsce

1. Jan Kraskiewicz IIIb

2. Maria Lisiecka- Żurowska IIIa

III miejsce                                                                                                             

1. Olaf Knap IIIb

2. Hanna Mrówka IIIa

 

KLASY I

I miejsce

Amelia Wirkowska I c

 II miejsce

Tosia Woźniak   I a

Filip Grabowski   I c

Tosia Rząsa   I c

Krzyś Walecki   Id

 III miejsce

Oskar Siwczyk   I a

Matylda Muzyczek  I a

Modest  Aleksandrowicz   I c

Kacper Dąbrowski   I d

 

KLASY 2

I miejsce
Aleksandra Fedorowicz -2a
Michalina Borowik- 2d
 
II miejsce
Maciej Wojtkowski- 2a
Emilia Tilani -2b
Józef Piątkowski- 2c
Dawid Majewski-2d
Klaudia Kubera- 2e
Apolonia Szatkowska -2e
 
III miejsce
Diana Neuhorn -2c
Dariusz Urbański -2c
Amelia Rząsa -2c
Maciej Opaliński- 2d