^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursu bożonarodzeniowego

Znamy już wyniki konkursu bożonarodzeniowego. W tym roku uczniowie klas 1-3 wykonywali "Kartki bożonarodzeniowe". Kartki były przepiękne, wykonane różnymi technikami i dlatego jury miało trudny wybór ale po długich obradach udało się wyłonić laureatów.

Klasy 1

I miejsce

Filip Grabowski kl.1c/Patrycja Wiewiórka kl.1d

II miejsce

Kornelia Białek kl.1a/Modest Aleksandrowicz kl.1c

III miejsce

Patryk Tchórzewski kl.1a/Alicja Rokicka kl.1d

Wyróżnienie

Oliwia Kamińska kl.1d

Berenika Jagodzińska kl.1a

Krzysztof Walecki kl.1d

Nina Sikora kl.1a

Patryk Jakubicki kl.1c

Marcel Ochałek 1d

Klasy 2

I miejsce

Amelia Rowińska kl.2b/Wojciech Kaliński kl.2e

II miejsce

Elena Sargsyan kl.2b/Magdalena Olędzka kl.2e

III miejsce

Ida Barcińska kl.2a/Antoni Smogorzewski kl.2e

 

Klasy 3

I miejsce

Karolina Przystasz kl.3a

II miejsce

Jagoda  Potyra kl.3b

III miejsce

Nikola Szudrawska kl.3b

                    

 

klasy 4-6

Kartka bożonarodzeniowa

Wyróżnienia

Julia Łach kl.5e

Amelia Szustak kl.5e

Bartosz Pasoń kl.6a

Stroik bożonarodzeniowy

Oliwia    kl.6b

II miejsce

Monika Szymczak kl.5e

III miejsce

Jan  Gnyszko   kl.4f

Wieniec bożonarodzeniowy

I miejsce

Dominik Kaniewski kl.5c

II miejsce

Krystian Zgódka kl.5b

III miejsce

Magdalena Tchórzewska kl.6c

Ozdoby świąteczne

I miejsce

Gracjan Krupa kl.6b

II miejsce

Małgorzata Parzydeł kl.5b

III miejsce

Julia Sztabińska kl.4f

Wyróżnienie

Igor Pytel kl.5b