^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

wyniki konkursów z języka angielskiego 2018

Znamy już laureatów konkursów z języka angielskiego w klasach 1-3. Na każdym poziomie był inny temat pracy. Uczniowie wykazali się pomysłowością i znajomością odpowiedniego słownictwa. Na poziomie klas I laureatami zostali:

„TOYS FOR GIRLS AND BOYS”

I MIEJSCE – Patryk Tchórzewski  1a

II MIEJSCE – Tosia Rząsa 1c /  Krzysztof Ostrowicz  1a

III MIEJSCE – Krzysztof Walecki 1d  / Antoni Zakrzewski 1d

WYRÓŻNIENIA

Patrycja Wiewiórka 1d
Paweł Gromek 1a
Kornelia Białek 1a
Jakub Jędrych 1d
Kajtek Dziurla 1c
Amelia Wirkowska 1c
Oskar Siwczyk 1a
Maria Kurek 1a
Matylda Muzyczek 1a
Jakub Smurzyński 1a
Marcel Ochałek 1d
Berenika Jagodzińska 1a

KLASY 2

„MY FAVOURITE  STORY CHARACTER”

I MIEJSCE –  Wojtek Kaliński 2e  / Klaudia Kubera 2e

II MIEJSCE – Aniela  Grzybowiska 2a /  Diana Neuhorn 2c 

III MIEJSCA – Zuzia Stachurska 2b /Zosia Luśtyk 2a / Irena Grad 2a

WYRÓŻNIENIA

Gabrysia Lisowska 2a
Sasi Lisiecka-Żurowska 2c
Julia Czajkowska 2a
Maciej Opaliński 2d
Amelia Rowińska 2b
Klara Bednarska-Gomula 2a
Arek Kruszewski 2b
Martyna Zych 2d
Klara Jańczuk 2c
Ela Rakowska 2e
Marek Deptała 2b
Ala Warchocka 2a
Nikita Antonenko 2d
Ola Federowicz  2a
Wojtek Olszewski 2c
Mikołaj Pietrzykowski 2a

Klasy 3

„MY FAVOURITE HOBBY”

I MIEJSCE –Jagoda Potyra 3b

II MIEJSCE – Karolina Przystasz 3a

III MIEJSCE – Zosia Ankiersztejn  3a / Hania Gruziel 3b

WYRÓŻNIENIA

Franciszek Jaskólski 3a
Maria Lisiecka-Żurowska 3a
Monika Wąsiakowska 3b
Aleksander Kot 3b
Jaromir Jakubicki 3b

GRATULUJEMY