^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy z języka angielskiego 2018

Wszystkich chętnych uczniów klas 1-3 zapraszamy do udziału w konkursach z języka angielskiego. Na każdym poziomie obowiązuje inna tematyka. Termin ostateczny składania prac upływa 30 listopada.

 

Konkurs z języka angielskiego dla klas 1

„TOYS FOR GIRLS AND BOYS”.
- Prace muszą zawierać zaprezentowane i podpisane (w j.angielskim) zabawki dla dziewczynek i chłopców min.10 słów.
- Prace mogą być wykonane dowolna techniką w formacie A4,A3 lub większe.
- Prace należy składać do 30 listopada u nauczyciela j. angielskiego.
- Uczestnik podpisuje swoją pracę imieniem, nazwiskiem oraz klasą (na odwrocie).

Konkurs z języka angielskiego dla klas 2

„My favourite story character”.
- Prace muszą zawierać zaprezentowane i podpisane postaci lub postać z bajki, filmu, książki, gry itp.
- Opis bohatera (jego wygląd, charakter, cechy szczególne, umiejętności) - min.5 zdań w j.angielskim.
- Prace należy składać do 30 listopada u nauczyciela j. angielskiego.
- Prace mogą być wykonane dowolna techniką w formacie A4, A3 lub większe.
- Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz klasą (na odwrocie pracy).

Konkurs z języka angielskiego dla klas 3
„My hobby”.
- Prace muszą zawierać zaprezentowane i opisane hobby. Minimum 10 zdań w j.angielskim.
- Prace należy składać do 30 listopada u nauczyciela j. angielskiego - Anny Gawrońskiej.
- Prace mogą być wykonane dowolna techniką w formacie A4, A3 lub większe.
- Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz klasą (na odwrocie pracy).

TERMIN PRZEDŁUŻONY DO 30 LISTOPADA
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU