^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursu wokalnego i recytatorskiego

26 października 2018 r. odbyły się konkursy wokalne i recytatorskie z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z klas I - III wzięło udział 56 uczniów.

Wyniki konkursu recytatorskiego:

 

 1. Zuzanna Laskowska kl. I D
 2. Aleks Przygoda        kl. I C
 3. Alicja Warchocka     kl. II A
     Antoni Smogorzewski kl.II E

 Wyniki konkursu wokalnego:

 1. Amelia Wirkowska   kl. I C
     Natalia Kaczyńska    kl. II B
 2. Wiktoria Galasiak     kl. I C
 3. Iga Niwińska             kl. II D

Szczególne uznanie i podziękowanie dla: p. Sabiny Sabadasz, Agnieszki Zielińskiej i Danieli Komosy za fantastyczne przygotowanie piosenek wykonanych przez uczniów kl.III A w składzie:

 1. Zofia Ankiersztejn
 2. Gaja Ciszewska
 3. Pola Stoczko
 4. Oliwia Kacperska
 5. Hanna Wiercińska
 6. Franciszka Jaskólskiego

 

Komisja:

Agnieszka Zielińska
Małgorzata Matuszewska
Katarzyna Zaręba
Joanna Radźko