^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Talenty 2018 z klas 0-3

W ostatnim tygodniu maja odbył się finał Szkolnego Festiwalu Talentów klas 0-III. Konkurencja była ogromna. Kategorie najbardziej oblegane to talenty muzyczne, sportowe i recytatorskie. Po burzliwych i długich obradach komisji wyłoniono zwycięzców.

A więc w obecnym roku szkolnym tytuł TALENT SZKOŁY 2017/2018 otrzymują:

ZUZANNA LASKOWSKA 0B - TALENT RECYTATORSKI

IRENA GRAD  1D - TALENT MUZYCZNY

DOMINIK ROSIŃSKI 3F- TALENT FOTOGRAFICZNY

WYRÓŻNIENIA

KACPER PYDZIK  3C – TALENT NAUKOWY

GABRYSIA SKWARCZYŃSKA 3E – TALENT RECYTATORSKI

ZESPÓŁ AKROBATEK:       KLAUDIA KUBERA 1E
                                          MARTA WOŻNIAK 3A
                                          KAROLINA KORZENIEWSKA 3B
                                          AMELIA JEZNAK 3B

APOLONIA SZATKOWSKA  1E – TALENT NAUKOWY

NATALIA KACZYŃSKA 1D - TALENT MUZYCZNY

Serdecznie gratulujemy!
Zwycięzcy będą prezentować swoje talenty ma Pikniku Szkolnym 9 czerwca.
ZAPRASZAMY