^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Szkolny Festiwal Talentów 2018 - wyniki

Znamy już finalistów Szkolnego Festiwalu Talentów z klas 1-3.

LISTA FINALISTÓW TALENT SZKOŁY 2018, którzy zostali zakwalifikowani do etapu II. FINAŁ - 25 maja godz. 10.00, aula szkolna.


1.MAREK MAJSTEREK 3C
2.EDYTA KOWALSKA 3C
3.KACPER PYDZIK 3C
4.DOMINIK ROSIŃSKI 3F
5.MARTA WOŹNIAK 3A
6. IRENA GRAD 1D
7.NATALIA KACZYŃSKA 1D
8.LILA GOLA 1A
9.ALICJA WARCHOCKA 1A
10.KLARA BEDNARSKA-GOMULA 1A
11.ALEKSANDRA FEDEROWICZ 1A
12.JULIA CZAJKOWSKA 1A
13.ZUZANNA LASKOWSKA 0A
14.ZOFIA MROZOWSKA 0A
15.AMELIA JEZNAK 3B
16.KAROLINA KORZENIEWSKA 3B
17.GABRYSIA SKWARCZYŃSKA 3E
18.ZOFIA ANKIERSZTEJN 2A
19.KLAUDIA KUBERA 1E
20.APOLONIA SZATKOWSKA 1E
21.MARIKA POSS 1A
22.NATALIA ODER 3E

Gratulujemy!