^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

"Goniec Królowej Jadwigi" 2018 - wyniki

W dniu 26 kwietnia odbył się szkolny turniej szachowy "Goniec Królowej Jadwigi". Przystąpili do niego uczniowie z klas 2 i 3 realizujących program zajęć szachowych w ramach projektu "Wars i Sawa grają w szachy". Emocji było co niemiara. W wypiekami na twarzy oczekiwaliśmy na losowanie do kolejnych rund.

Jedni poznali smak zwycięstwa, a inni gorycz porażki, ale zawsze staraliśmy się zachować po królewsku, uścisnąć dłoń i pogratulować rywalowi. Gdy zakończyła się piąta runda turniej dobiegł końca. Ogłaszamy wyniki:

I miejsce

Jan Tryniszewski 3c

II miejsce

Edyta Kowalska 3c
Szymon Majewski 3c

III miejsce

Bartłomiej Kieruńczak 3d
Ludwig Zielinski 3d

Wyróżnienie

Olivier Mikołajczyk 3c
Kacper Pydzik 3c
Kaja Tomaszewska 3c
Maksymilian Pinkowicz 3d