^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkurs ekologiczny

Zapraszamy uczniów klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym. Konkurs dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I. Zadaniem dziecka jest indywidualne i samodzielne wykonanie pracy plastycznej na jeden z tematów:
„Czy wiesz jak żyje jeż?”,
„Co w dziczy kwiczy?”,
„Nierzadko spotkasz tu saren stadko”.

 

Format pracy A4 lub A3, technika dowolna płaska. Prace muszą być wykonane własnoręcznie, na sztywnym papierze (blok techniczny). Używanie gotowych elementów jest zabronione. Mile widziane będzie umieszczenie symboli kojarzących się z Warszawą. Termin wykonania i oddania prac do wychowawcy: 25 kwietnia 2018r.

Konkurs dla uczniów z klas II i III. Do 25 kwietnia należy samodzielnie napisać opowiadanie lub wiersz na jeden z tematów:
„Czy wiesz jak żyje jeż?”,
„Co w dziczy kwiczy?”,
„Nierzadko spotkasz tu saren stadko”.

Jury będzie oceniać oryginalność interpretacji tematu, wiedzę na temat przyrody, samodzielność, poprawność gramatyczną i ortograficzną oraz estetykę.