^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkurs diecezjalny 2018

Konkurs diecezjalny dla uczniów szkół podstawowych uczęszczających na lekcje religii z okazji peregrynacji kopi obrazu Matki Bożej Częstochowskiej po parafiach Diecezji Warszawsko-Praskiej oraz z okazji 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Młodzi kreatorzy mody miłości - „Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej” dla uczniów klas I-III. Zadaniem dzieci jest zaprojektowanie i wykonanie sukni dla Matki Bożej w formie plastycznej, na podstawie pobranego szablonu z wydziału katechetycznego, do ikony Matki Bożej Częstochowskiej.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej” - Dla uczniów klas I - III szkół podstawowych:

- Tematem konkursu jest zaprojektowanie sukni dla Matki Bożej Częstochowskiej w formie plastycznej

- Prace należy wykonać samodzielnie, w dowolnej technice plastycznej płaskiej na formacie szablonu (kredka, ołówek, malarstwo, mozaika, wyklejanka, wydzieranka, kolaż itp.).

- Na odwrocie każdej pracy należy podpisać: imię nazwisko i klasę

- Prace należy złożyć do katechetów, do dnia 7 marca 2018 r.

- Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi. Prawa autorskie przechodzą na organizatora.

- Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na nieodpłatne promowanie ich prac przez organizatora konkursu oraz podanie ich danych osobowych do publicznej wiadomości.

 

 - „Piszemy do Królowej Polski”- Dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych:

„Na początku mego listu...”

-  Zadaniem konkursowym jest napisanie listu do Matki Bożej Królowej Polski. Uczniowie mają wybrać temat, o którym chcieliby napisać do Maryi. Może to być list, który „informuje Matkę Bożą o jakiejś ważnej zdaniem dziecka sprawie osobistej, rodzinnej, parafialnej. Dla osób zainteresowanych historią, inspiracją do pracy może być 100-na rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Listy należy napisać samodzielnie, wydruk komputerowy na papierze A4 (max 1800 znaków ze spacjami). Pracę oddać do katechetów do 7 marca.

Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi. Prawa autorskie przechodzą na organizatora.

- Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na nieodpłatne promowanie ich prac przez organizatora konkursu oraz podanie ich danych osobowych do publicznej wiadomości.