^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

"Zwiastowanie Pańskie" - wyniki konkursu

W konkursie "ZWIASTOWANIE PAŃSKIE W OCZACH DZIECI" udział wzięło 50 uczniów, którzy ukazali temat konkursu w piękny sposób. Komisja postanowiła wyróżnić:

 

I miejsce Amelka Rząsa kl. 1c

II miejsce     Michał Dąbrowski kl. 1a

III miejsce Martynka Zych kl. 1d

               Edyta Kowalska kl. 3e

Wyróżnienie Gan Nadia 1d

                   Elena Sargsyan kl. 1b

KLASY   IV-VI

I MIEJSCE  Kruk Aleksandra kl. 4e

                 Olszewska Julia kl. 4c

II MIEJSCE Pruśniewska Wiktoria kl. 4e

                     Goś Dawid kl. 4d

III MIEJSCE Szydłowska Amelia kl. 4a

                     Wierciński Aleksander kl. 4c

WYRÓŻNIENIE

Szymon Zgoda kl. 4c

Kacper Porębski kl. 4a

Zuzanna Pawlak kl. 4d

Magda Zalewska kl. 6a

Natalka Kazanowska kl. 4a

Karolina Janaśkiewicz kl. 6c