^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Olimpusek z języka angielskiego

Zapraszamy uczniów z klas I - III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Olimpusek", który odbędzie się w naszej szkole 27.03.2018r.

Czytaj więcej: Olimpusek z języka angielskiego

Laureaci etapu warszawskiego konkursu "Młody Ilustrator"

W Młodzieżowym Domu Kultury "Muranów" im. C.K.Norwida został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Młody Ilustrator". Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji do wybranej niemieckiej baśni lub legendy. Laureaci etapu warszawskiego to: 
Nagroda:
Apolonia Szatkowska kl. 1e

Czytaj więcej: Laureaci etapu warszawskiego konkursu "Młody Ilustrator"

Projekt "Prawa dziecka"

W projekcie brali udział uczniowie wszystkich klas szkoły podstwowej i gimnazjum. Uczniowie klas I - III są autorami prac plastycznych p.t  "Moje dzieciństwo". Uczniowie klas IV - VII projektowali znak graficzny promujący prawa dziecka. Uczniowie gimnazjum projektowali znak graficzny promujący prawa dziecka oraz wymyślali hasło promujące prawa dziecka.

Czytaj więcej: Projekt "Prawa dziecka"

"Naśladowcy Królowej" - konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym  „Naśladowcy Królowej”. Jest to ogólnopolski konkurs przeznaczony dla uczniów Szkół Jadwiżańskich. Uczestnikami mogą być uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Czytaj więcej: "Naśladowcy Królowej" - konkurs plastyczny

Konkurs z okazji Dnia Kota

„Międzynarodowy Dzień Kota” wypada 17 lutego. Miłośników tych uroczych futrzaków nie brakuje, ale trzeba pamiętać, że drzemie w nich dzika natura.  Są takie, które chodzą własnymi  ścieżkami – wolne i  dzikie, ale i bezdomne, które potrzebują opieki. Ogłaszamy konkurs dla klas 0 – III, który odbędzie się w poniedziałek 19 lutego 2018 r. o godz. 10.40 na korytarzu szkolnym na parterze.

Czytaj więcej: Konkurs z okazji Dnia Kota

"Olimpusek" - olimpiada dla klas 1-3

Zapraszamy uczniów klas I-III SP do wzięcia udziału w olimpiadzie Olimpusek - sesja wiosenna, który odbędzie się w naszej szkole w dn. 26.03.2018r. Chętni mogą zgłaszać udział do wychowawców klas do 28 lutego. Koszt uczestnictwa 9 zł.

Czytaj więcej: "Olimpusek" - olimpiada dla klas 1-3

"Najpiękniejsza kartka walentynkowa" - wyniki konkursu

Już jutro walentynki i z tej okazji wiele osób przygotowuje kartki dla bliskich sobie osób. Czy będą też takie piękne, jak te wykonane przez uczestników konkursu? Laureatami konkursu „Najciekawsza kartka walentynkowa” zostali:

Czytaj więcej: "Najpiękniejsza kartka walentynkowa" - wyniki konkursu