^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Olimpusek z języka angielskiego 2019

Olimpus pragnie zaprosić uczniów z klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w sesji wiosennej olimpiady Olimpusek z języka angielskiego. Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i zostanie przeprowadzona 22-03-2019 r. Sprawdzian obejmuje zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy- każda klasa pisze na swoim poziomie.

Czytaj więcej: Olimpusek z języka angielskiego 2019

Wyniki konkursu „Rebusy i krzyżówki”

W konkursie "Rebusy i krzyżówki" uczestniczyli uczniowie z klas trzecich i pierwszych (klasy drugie mają   jeszcze konkurs przed sobą). Przez 45 minut w miłej atmosferze rozwiązywali w skupieniu zagadki i łamigłówki. Każdy mógł znaleźć dla siebie najbardziej lubianą formę zagadek, wybrać  ją i rozwiązać. Liczyła się wiedza, spostrzegawczość i umiejętność radzenia sobie z nietypowymi zadaniami.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu „Rebusy i krzyżówki” 

Konkurs "Krzyżówki i rebusy"

Zapraszamy uczniów klas I i III do udziału w konkursie "Krzyżówki i rebusy". Jest to bardzo lubiana forma zdobywania wiedzy przez dzieci. Osoby, które chciałyby zmierzyć się z łamigłówkami będą miały do tego okazję w dniu 9 I (klasy 3), i 16 I (klasy 1) 23 I (klasy 2).

Czytaj więcej: Konkurs "Krzyżówki i rebusy"

wyniki konkursów z języka angielskiego 2018

Znamy już laureatów konkursów z języka angielskiego w klasach 1-3. Na każdym poziomie był inny temat pracy. Uczniowie wykazali się pomysłowością i znajomością odpowiedniego słownictwa. Na poziomie klas I laureatami zostali:

Czytaj więcej: wyniki konkursów z języka angielskiego 2018

Wyniki konkursu bożonarodzeniowego

Znamy już wyniki konkursu bożonarodzeniowego. W tym roku uczniowie klas 1-3 wykonywali "Kartki bożonarodzeniowe". Kartki były przepiękne, wykonane różnymi technikami i dlatego jury miało trudny wybór ale po długich obradach udało się wyłonić laureatów.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu bożonarodzeniowego

Wyniki konkursu informatycznego BÓBR

Do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły. Uczniowie klas 1-3 rozwiązywali zadania w kategorii Skrzat. Wstępne wyniki tegorocznej edycji są już dostępne na stronie organizatora. Aby sprawdzić swój rezultat należy zalogować się na swoje konto na platformie mCourser.pl.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu informatycznego BÓBR