^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Wyniki konkursu informatycznego BÓBR

Do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły. Uczniowie klas 1-3 rozwiązywali zadania w kategorii Skrzat. Wstępne wyniki tegorocznej edycji są już dostępne na stronie organizatora. Aby sprawdzić swój rezultat należy zalogować się na swoje konto na platformie mCourser.pl.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu informatycznego BÓBR

Konkurs matematyczny "Leon"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w sesji zimowej Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Leon”. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 07.12.2018 r. Każdy uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca 8,50 zł.

Czytaj więcej: Konkurs matematyczny "Leon"

Konkursy z języka angielskiego 2018

Wszystkich chętnych uczniów klas 1-3 zapraszamy do udziału w konkursach z języka angielskiego. Na każdym poziomie obowiązuje inna tematyka. Termin ostateczny składania prac upływa 30 listopada.

Czytaj więcej: Konkursy z języka angielskiego 2018

Projekt Matka Teresa z Kalkuty

"KAŻDY POWINIEN ZOBACZYĆ DOBROĆ W TWOJEJ TWARZY, W OCZACH I UŚMIECHU" - w myśl Matki Teresy z Kalkuty. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ( kl. I - VIII ) do udziału w tym ważnym projekcie.

Czytaj więcej: Projekt Matka Teresa z Kalkuty

Wyniki konkursu wokalnego i recytatorskiego

26 października 2018 r. odbyły się konkursy wokalne i recytatorskie z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z klas I - III wzięło udział 56 uczniów.

Wyniki konkursu recytatorskiego:

Czytaj więcej: Wyniki konkursu wokalnego i recytatorskiego

Konkurs diecezjalny na 100-lecie niepodległości

Konkurs diecezjalny dla uczniów szkół podstawowych uczęszczających na lekcje religii z okazji 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza dla klas I-III, druga dla klas IV-VI.

Czytaj więcej: Konkurs diecezjalny na 100-lecie niepodległości

Ogólnopolski Program Profilaktyki Zdrowotnej ,,Problem z Głowy”

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej ,,Problem z Głowy”. Bierzemy udział w konkursie "Wszawica nie ma szans!". Po przeprowadzeniu zajęć z dziećmi wykonamy wspólne prace plastyczne pt. ”W naszej szkole wszawica nie ma szans”. Zamieścimy ich zdjęcia  na stronie www. Do wygrania nowoczesna tablica multimedialna oraz pomoce naukowe dla szkoły.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Program Profilaktyki Zdrowotnej ,,Problem z Głowy”