^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Konkursy

Szkolny Festiwal Talentów 2018 - wyniki

Znamy już finalistów Szkolnego Festiwalu Talentów z klas 1-3.

LISTA FINALISTÓW TALENT SZKOŁY 2018, którzy zostali zakwalifikowani do etapu II. FINAŁ - 25 maja godz. 10.00, aula szkolna.

Czytaj więcej: Szkolny Festiwal Talentów 2018 - wyniki

"Łamigłówki mądrej główki" - konkurs dla klas 1

Uczniów klas pierwszych, którzy lubią łamigłówki matematyczne zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie matematycznym "Łamigłówki mądrej główki". Termin konkursu 6 czerwca 2018 r. Prosimy wszystkich uczestników o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Czytaj więcej: "Łamigłówki mądrej główki" - konkurs dla klas 1

Wyniki konkursu kaligraficznego kl. 1

Dnia 16.05.2018 r. odbył się konkurs kaligraficzny dla uczniów klas pierwszych. Spośród 28 prac wybrano 10, które spełniały kryteria podane w regulaminie konkursu.

Laureatami zostali:

Czytaj więcej: Wyniki konkursu kaligraficznego kl. 1

Konkurs matematyczny dla klas 2

Zapraszam dzieci z klas II do wzięcia udziału w konkursie matematycznym. Konkurs odbędzie się 19.05.2018 r. w godz.  8:00 - 8:45  w sali B10. 

Czytaj więcej: Konkurs matematyczny dla klas 2

Konkurs wiedzy przyrodniczej dla klas III

Zapraszamy uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w konkursie wiedzy przyrodniczej, który odbędzie się w środę 16 maja o godz. 8.00  w sali B-5.

"Portret mojej mamy" - konkurs plastyczny

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki zapraszamy uczniów klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych do udziału w konkursie plastycznym "Portret mojej mamy". Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Czytaj więcej: "Portret mojej mamy" - konkurs plastyczny