Podsumowanie konkursu BÓBR w Toruniu

Laureatka I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR w kategorii SKRZAT Maria Lisiecka-Żurowska 8 marca była w Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika aby odebrać nagrodę. Otrzymała tam stację pogodową, która mierzy smog, temperaturę, wilgotność powietrza i ciśnienie.

W bieżącym roku w kategorii SKRZAT wzięło udział 2677 uczniów, a laureatami I, II, III miejsca i wyróżnień zostały 92 osoby, z czego I miejsce zajęły tylko 3 osoby, w tym uczennica naszej szkoły.

Więcej informacji i zdjęć znajduje się na stronie Bobra>>>