Jasełka 2019 w Katedrze

13 stycznia 2019 r uczniowie naszej szkoły wystąpili w Katedrze Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika w  ramach "Praskich Jasełek 2019". Jasełka były współorganizowane przez Kurię Diecezji Warszawsko-Praskiej oraz Urząd Dzielnicy Praga-Północ. Dzieci zostały serdecznie przywitane przez proboszcza tej parafii  ks. Bogusława Kowalskiego i licznie zebraną publiczność.

Wszystkie osoby biorące udział w Jasełkach otrzymały upominki od Urzędu Dzielnicy Praga-Północ z rąk Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga Północ Dariusza Wolke.