Głosowanie trwa

Dziękujemy wszystkim, którzy codziennie oddają swoje głosy na pracę wykonaną przez uczniów klas pierwszych. Bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół "W naszej szkole wszawica nie ma szans!". Mamy już dużo głosów, ale inne szkoły nie ułatwiają nam zadania :) PROSIMY O JESZCZE. Można głosować do 15 XII.   >>>GŁOSUJĘ<<<

Codziennie można oddać 1 głos na wybraną pracę z jednego adresu IP.  Osoba głosująca może też przekazać 10 dodatkowych głosów na wybraną pracę w następujący sposób:
*oddać głos za pośrednictwem przycisku "Głosuj Ekstra" umieszczonym pod pracą konkursową;
*obejrzeć filmik "Wszawica nie ma szans";
*zatwierdzić przyciskiem "Zatwierdź", a potem kliknąć jeszcze w link aktywacyjny wysłany na adres mailowy.