^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Akcja "Świąteczna paczka dla kombatanta"

Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz Polaków z obwodu lwowskiego”. Polega ona na przygotowaniu paczek żywnościowych i zbiórce pieniędzy, które zostaną przekazane kombatantom i rodakom mieszkającym w okolicach Lwowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 

Mile widziane są:

1. Ryż
2. Kasza
3. Olej Kujawski lub Wielkopolski
4. Makaron
5. Konserwy mięsne KRAKUS
6. Owoce w puszce: ananasy
7. Owoce w puszce: brzoskwinie
8. Słodycze (ptasie mleczko, ciastka, pierniczki)
9. Kakao
10. Kawa (mile widziana rozpuszczalna)
12. Herbata Lipton
13. Bakalie: orzechy, migdały, rodzynki
14. Masa makowa

Miłym akcentem są kartki świąteczne z życzeniami, które dołączymy do paczek. Zachęcamy uczniów do ich przygotowania.

Paczki przewożą przedstawiciele Zrzeszenia WiN, a także wychowawcy i młodzież z zaprzyjaźnionych szkół, we współpracy z Urzędem ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Konsulatem Polskim we Lwowie.

Nasza ofiarność jest bardzo potrzebna Kresowym Polakom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Są to na ogół ludzie wiekowi i schorowani. Nasze paczki i życzenia świąteczne będą świadectwem, że Polska o Nich pamięta!

Chcemy pomóc kombatantom i rodakom ze Lwowa, Stryja, Drohobycza i Borysławia – przygotuj paczkę i/lub przekaż pewną kwotę Organizatorom Akcji w naszej szkole. Paczki przygotowujemy do 23 listopada 2018 r.

Zawartość paczek składamy i przechowujemy w klasach u wychowawcy. Zostaną one przeniesione i spakowane do wysłania przez wolontariuszy.