Drzewo "Jadwiga"

Na pamiątkę obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w szkołach noszących imię Królowej Jadwigi zostały posadzone drzewa "Jadwiga".

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło posadzenie drzewa na placu przed wejściem do naszej szkoły. W czynności sadzenia mieli swój udział: p. dyrektor Bożena Ragus,  uczniowie, poczet sztandarowy z Królową Jadwigą, nauczyciele oraz fundator p. Daniela Komosa.

Niech pięknie rośnie i dumnie szumi przekazując przyszłym pokoleniom naszą historię.