^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Zapraszamy do głosowania

Trwa Ogólnopolski Konkurs dla Szkół "W naszej szkole wszawica nie ma szans!". Zdjęcia prac biorących udział w konkursie  zamieściliśmy na stronie Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej Codziennie można oddać 1 głos na wybraną pracę z jednego adresu IP.  Osoba głosująca może też przekazać 10 dodatkowych głosów na wybraną pracę w następujący sposób: 
*oddać głos za pośrednictwem przycisku "Głosuj Ekstra" umieszczonym pod pracą konkursową; 
*obejrzeć filmik "Wszawica nie ma szans"; 
*zatwierdzić przyciskiem "Zatwierdź".

GŁOSOWANIE  do 15.12.2018 r.

 

Prace do obejrzenia również, w poczekalni dla Rodziców.

Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców, Znajomych, Przyjaciół do głosowania.

Dzięki Waszym głosom mamy szansę na nagrodę główną- nowoczesną tablicę multimedialną i pomoce naukowe dla Szkoły.

Oto nasze prace: