Zapraszamy do głosowania

Trwa Ogólnopolski Konkurs dla Szkół "W naszej szkole wszawica nie ma szans!". Zdjęcia prac biorących udział w konkursie  zamieściliśmy na stronie Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej Codziennie można oddać 1 głos na wybraną pracę z jednego adresu IP.  Osoba głosująca może też przekazać 10 dodatkowych głosów na wybraną pracę w następujący sposób:
*oddać głos za pośrednictwem przycisku "Głosuj Ekstra" umieszczonym pod pracą konkursową;
*obejrzeć filmik "Wszawica nie ma szans";
*zatwierdzić przyciskiem "Zatwierdź".

GŁOSOWANIE  do 15.12.2018 r.

Prace do obejrzenia również, w poczekalni dla Rodziców.

Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców, Znajomych, Przyjaciół do głosowania.

Dzięki Waszym głosom mamy szansę na nagrodę główną- nowoczesną tablicę multimedialną i pomoce naukowe dla Szkoły.

Oto nasze prace: