^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wielkie sukcesy najmłodszych pływaków z rocznika 2010

Wielką niespodziankę i radość sprawili dzisiaj wszystkim najmłodsi pływacy startujący w zawodach ,,Pierwszy krok Pływacki”, które odbyły się na pływalni na Bemowie. Zawody rozpoczęły się od rewelacyjnego startu wspólnej sztafety dziewcząt i chłopców. Reprezentanci MKS Jagiellonka nie tylko wygrali, ale pokonali wszystkich rywali z dużą przewagą czasu. Euforia z wygranej sztafety udzieliła się wszystkim i nie opuściła nas ani na chwilę do końca zawodów. Zawodnicy zdobywali swoje pierwsze rekordy na dystansie 50m.

 

I tak miejsca medalowe zdobyli:
1 m-ce sztafeta 8x50m st. dowolnym w składzie: Diana Neuhorn, Olaf Knap, Dawid Majewski, Tymoteusz Stańczak, Monika Wąsiakowska, Dariusz Urbański, Blanka Damięcka, Karolina Gajewska
1 m-ce Dariusz Urbański (50m st.klas)
2 m-ce Wojciech Olszewski (50m st.mot)
3 m-ce Monika Wąsiakowska (50m st.grzb)


     Do pierwszej 10-tki zawodników na poszczególnych dystansach weszli:
4 m-ce
Diana Neuhorn (50m st.dow)
4 m-ce Karolina Gajewska (50m st.mot)
5 m-ce Tymoteusz Stańczak (50m st.klas)
6 m-ce Blanka Damięcka (50m st.klas)
6 m-ce Olaf Knap (50m st.dow)
8 m-ce Wąsiakowska Monika (50m st.dow)
9 m-ce Urbański Dariusz (50m st.dow)
9 m-ce Szerszenowicz Natalia (50m st. klas)
9 m-ce Mateusz Wasiluk (50m st.klas)
9 m-ce Jańczuk Klara (50m st.grzb)
10 m-ce Majewski Dawid (50m st.dow)

Udział w zawodach wzięli również: Potyra Jagoda, Gruziel Hanna, Szerszenowicz Natalia, Zakrzewski Jan, Kraskiewicz Jan, Wasiluk Mateusz, Włodek-Zawadzki Mikołaj, Niemczura Fryderyk, Markowska Pola, Krystman Kaja, Rząsa Amelia, Składanowski Sebastian, Kanclerz Maja, Piątkowski Józef, Gan Nadia, Zych Martyna, Goździk Stanisław, Hagiemajer Sergiusz, Mykyta Antonenko.
Jak zwykle nie zawiedli nas Rodzice, którzy dzielnie, głośno i skutecznie kibicowali swoim pociechom. Dzięki nim atmosfera zawodów była jeszcze bardziej emocjonująca, za co dziękujemy. Dzisiejsza I runda rozbudziła nadzieje na jeszcze lepsze wyniki w II rundzie i wysoko zawiesiła poprzeczkę zarówno nam jak i naszym rywalom.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących w dzisiejszych zawodach składają trenerzy -
Klaudia Płaneta-Cholewa, Robert Stankiewicz, Michał Gozdalik, Joanna Konasiuk, Ilona Neuhorn, Anetta Bugaj.