Finał akcji Przytul Misia

16 X 2018 r. odbył się w naszej szkole finał akcji #Przytul Misia. W całej dzielnicy Praga Północ zebrano około 1200 misiów, a w SP nr 50 zgromadzono ich najwięcej. Szczególnie zaangażowani w zbiórkę pluszaków byli uczniowie klas 1-3. W uroczystości finałowej uczestniczyli: Wojciech Zabłocki Burmistrz Dzielnicy Praga Północ,

Adam Baczyński zastępca dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ, Mateusz Kędzierski Koordynator akcji dla Dzielnicy Praga Północ, Ewa Ślązak główny specjalista d/s pielęgniarstwa średniego i niższego personelu medycznego oraz przedstawiciele szkół SP nr 73, SP nr 127, SP nr 258, SP nr 354, SP nr 395. Podczas finału swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie klas tanecznych. Po wręczeniu dyplomów dzieci mogły obejrzeć wnętrze karetki pogotowia ratunkowego.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!