Ślubowanie 2018

W dniu 12 X 2018 r. odbyła się uroczystość przyjęcia do braci szkolnej uczniów klas pierwszych. To wyjątkowe wydarzenie uświetnili swoją obecnością: Naczelnik Wydziału Oświaty p. Włodzimierz Siess, Inspektor Wydziału Oświaty Agnieszka Suzdalcew, Przewodnicząca Komisji Edukacji p. Katarzyna Jasińska, przedstawiciel Komisji Edukacji p. Grażyna Szymończuk, przewodnicząca Rady Rodziców przy SP nr 50 p. Kinga Kazanowska. Nie od razu było pewne, że do ślubowania dojdzie, gdyż dyrekcja szkoły została porwana przez cztery Baby Jagi i zamieniona w bryłę lodu.

Na szczęście, na pomoc przybyły dobre duszki. W uwalnianiu p. dyrektor pomagały im grzeczne i mądre dzieci z klas pierwszych. Świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami stawianymi przez czarownice. Za każde wykonane zadanie ptak przynosił promyk słońca. Pod ich wpływem bryła lodu się roztopiła i uwolniła p. dyrektor Bożenę  Ragus.

Teraz mogło już się odbyć ślubowanie i pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 50. Potem przyszedł czas na upominki. Starsi koledzy przygotowali własnoręcznie wykonane zakładki do książek, Rada Rodziców ufundowała krawaty z logo szkoły.

To wyjątkowe wydarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy więc do galerii.