^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Ślubowanie 2018

W dniu 12 X 2018 r. odbyła się uroczystość przyjęcia do braci szkolnej uczniów klas pierwszych. To wyjątkowe wydarzenie uświetnili swoją obecnością: Naczelnik Wydziału Oświaty p. Włodzimierz Siess, Inspektor Wydziału Oświaty Agnieszka Suzdalcew, Przewodnicząca Komisji Edukacji p. Katarzyna Jasińska, przedstawiciel Komisji Edukacji p. Grażyna Szymończuk, przewodnicząca Rady Rodziców przy SP nr 50 p. Kinga Kazanowska. Nie od razu było pewne, że do ślubowania dojdzie, gdyż dyrekcja szkoły została porwana przez cztery Baby Jagi i zamieniona w bryłę lodu.

Na szczęście, na pomoc przybyły dobre duszki. W uwalnianiu p. dyrektor pomagały im grzeczne i mądre dzieci z klas pierwszych. Świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami stawianymi przez czarownice. Za każde wykonane zadanie ptak przynosił promyk słońca. Pod ich wpływem bryła lodu się roztopiła i uwolniła p. dyrektor Bożenę  Ragus.

Teraz mogło już się odbyć ślubowanie i pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 50. Potem przyszedł czas na upominki. Starsi koledzy przygotowali własnoręcznie wykonane zakładki do książek, Rada Rodziców ufundowała krawaty z logo szkoły.

To wyjątkowe wydarzenie zostało uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy więc do galerii.