^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Akcja "Przytul misia"

14 września odbył się apel przygotowany przez opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego. Początek roku szkolnego to czas na przypomnienie zasad zachowania i bezpieczeństwa w szkole, podczas przerw i w drodze do szkoły. Na spotkanie z uczniami przybył zaproszony gość, który pracuje na co dzień jako ratownik medyczny.

Opowiedział dzieciom o swojej pracy, o tym jak trudno jest małym pacjentom karetki pogotowia pokonać strach, ból oraz o tym jaką niezwykłą moc ma zwykły pluszowy miś.

Akcja społeczna pod hasłem "Przytul misia" będzie prowadzona we wszystkich praskich szkołach przez cały wrzesień. W czasie jej trwania dzieci będą mogły przekazać pluszowe maskotki dla swoich rówieśników będących pacjentami pogotowia ratunkowego. Szkoła, która zbierze najwięcej maskotek będzie mogła uczestniczyć w finale tej akcji. Na misie czekamy do 4 października. Liczymy na Wasz udział.

Na zakończenie apelu został ogłoszony konkurs na najgrzeczniejszą i najkulturalniejszą klasę.