^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Nasi najkulturalniejsi

Mały Samorząd Uczniowski ogłasza wyniki całorocznego konkursu na najkulturalniejszego ucznia klas 0-3.

Uczniowie najkulturalniejsi:

Paweł Gromek 0b
Patrycja Wiewiórka 0b
Oliwia Kamińska 0b
Amelia Obrycka 0a
Igor Suchocki 0a
Filip Grabowski 0c
Tomasz Sech 0c
Matylda Muzyczek 0c
Liliana Gola 1a
Maria Popowska 1a
Maciej Wojtkowski 1a
Gabriela Lisowska 1a
Staś Wojnicki 1b
Zuzanna Stachurska 1b
Emilka Tiliani 1b
Sandra Nadulska 1c
Nikola Iwanicka 1c
Borys Stradowski 1d
Maciej Opaliński 1d
Iga Niwińska 1d
Kinga Nalej 1e
Wojtek Kaliński 1e
Antoni Smogorzewski 1e
Szymon Telechowski 2a
Pola Stoczko 2a
Jaś Kraskiewicz 2b
Zosia Miszczak 2b
Nikola Szudrawska 2b
Maurycy Grabowski 2b
Nikola Wojcieszkiewicz 3a
Alicja Lewandowska 3a
Błazej Ćwiek 3a
Karolina Korzeniewska 3b
Natalia Mrukiewicz 3b
Natalia Rzechółko 3b
Sonia Trościańczyk3c
Malti Romanowska 3c
Justyna Czyżowicz 3c
Oliwia Bąk 3d
Julia Pikoń 3d
Ludwig Zieliński 3d
Monika Wojciechowska 3e
Kacper Dziurla 3e
Kacper Trojanowski 3e
Paulina Trębińska 3f
Jan Wójcik 3f
Julia Gawęda 3f

Drugi konkurs dotyczył postępów, jakie zrobili uczniowie.
Uczniowie którzy zrobili największy postęp w nauce lub zachowaniu:
Daria Mata 0b
Jakub Jędrych 0b
Zuzanna Wolska 0a
Adam Ciszewski 0a
Agnieszka Demidziuk 0c
Kajetan Trosciańczyk 0c
Wiktoria Cytawa 1a
Martyna Wielogórska 1a
Elena Sargsyan 1b
Szymon Stanieta 1b
Wiktoria Bogatek 1b
Bartosz Chojnacki 1c
Julka Trojanowska 1d
Filip Psoda 1d
Robert Konwerski 1e
Julia Richter 1e
Sandra Jezierska 3a
Dawid Cybulski 3a
Sandra Kuczkowska 3b
Dawid Piotrowski 3b
Oskar Jędraszkiewicz 3c
Luiza Bielińska 3d
Amelia Zgutka –Żuławnik 3d
Jakub Leonow 3f
Oliwia Melnicka 3f

Gratulujemy!