• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Dzień językowy

29 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Językowy pod hasłem EKOLOGIA. To ważne słowo wzięły sobie mocno do serca klasy drugie i przygotowały przepiękne przedstawienie o właściwych zachowaniach chroniących przyrodę. Klasa 2a i 2b pokazywała jak groźne mogą być w skutkach zanieczyszczenia wody, ziemi i powietrza. Mówiły również o właściwej segregacji śmieci. Przedstawienie obejrzały wszystkie klasy młodsze.

Ale to nie jedyna atrakcja tego dnia.
Nauczycielki języka angielskiego Pani Magdalena Matulewska i Anna Gawrońska przygotowały krótkie pogadanki dotyczące recyclingu. Klasy młodsze wędrowały wraz z wychowawcami na prezentacje. Wszyscy teraz wiemy jak segregować śmieci, że nie wszystkie musimy wyrzucać, a jeżeli to robimy to właściwie umieszczamy je w odpowiednich kubłach wg idei naszego Dnia:
REDUCE- REUSE- RECYCLE