^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Dzień językowy

29 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Językowy pod hasłem EKOLOGIA. To ważne słowo wzięły sobie mocno do serca klasy drugie i przygotowały przepiękne przedstawienie o właściwych zachowaniach chroniących przyrodę. Klasa 2a i 2b pokazywała jak groźne mogą być w skutkach zanieczyszczenia wody, ziemi i powietrza. Mówiły również o właściwej segregacji śmieci. Przedstawienie obejrzały wszystkie klasy młodsze.

Ale to nie jedyna atrakcja tego dnia.
Nauczycielki języka angielskiego Pani Magdalena Matulewska i Anna Gawrońska przygotowały krótkie pogadanki dotyczące recyclingu. Klasy młodsze wędrowały wraz z wychowawcami na prezentacje. Wszyscy teraz wiemy jak segregować śmieci, że nie wszystkie musimy wyrzucać, a jeżeli to robimy to właściwie umieszczamy je w odpowiednich kubłach wg idei naszego Dnia:
REDUCE- REUSE- RECYCLE