Dzień Dziecka w Parku Praskim

Z okazji Dnia Dziecka Zarząd Dzielnicy Praga Północ, Dom Kultury Praga oraz Hufiec ZHP Warszawa Praga-Północ zapewnili dzieciom wiele atrakcji. Uczniowie naszego ZS nr 45 mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i tanecznych. Najpierw wystąpił chór klas 1-3 pod kierunkiem p. B. Nedwidek, a następnie klas 4-6 z p. E. Kulisz. W dalszej części prezentowały się zespoły taneczne w różnych grupach wiekowych, które przygotowała p. A.Czerwińska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: