^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Aktualności

"Przygody Plika i Foldera w sieci"

8 maja 2018 r. odbył się spektakl teatralny "Przygody Plika i Foldera w sieci".  Postacie Plika i Foldera poprzez swoje zabawne przygody wprowadziły dzieci w wirtualny świat. W dobie powszechnego dostępu do internetu ważne jest by korzystać z niego bezpiecznie.

Czytaj więcej: "Przygody Plika i Foldera w sieci"

Zebranie dla przyszłych klas I i "0"

Szanowni Rodzice
Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Czytaj więcej: Zebranie dla przyszłych klas I i "0"

Wiwat Maj, 3 Maj - apel

Jesteśmy Polką i Polakiem
Dziewczynką fajną i chłopakiem
Kochamy Polskę z całych sił,
Chcemy byś również kochał ją i ty i ty.

27 kwietnia 2018 r. odbył się apel przygotowany przez kl. 3f i 3b. Uczniowie słowem i piosenką wprowadzili nas w nastrój nadchodzących świąt majowych.

Czytaj więcej: Wiwat Maj, 3 Maj - apel

Apel wielkanocny 2018

27 marca w auli szkoły odbył się apel wielkanocny przygotowany przez uczniów klas: 1b i 1eo. Pięknie udekorowany stół, barwne pisanki, bazie, palemki oraz dzieci w strojach galowych wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Uczniowie słowem, piosenką i tańcem przybliżyli wszystkim zebranym zwyczaje wielkanocne.

Czytaj więcej: Apel wielkanocny 2018

Akcja "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

22 marca uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu, które poprowadziła p. Emilia Liberacka - starszy inspektor i egzaminator WORD. Kampania społeczna „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” wiąże się ściśle z tym, że od 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze, poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy.

Czytaj więcej: Akcja "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

Podsumowanie konkursów - apel

7 marca 2018 r. odbył się apel. Podczas apelu nastąpiło podsumowanie konkursów i wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych. Swój finał miały m.in. konkursy z języka angielskiego, religijne, informatyczny, plastyczne. Pani dyrektor Bożena Ragus pogratulowała uczniom wyników i wręczyła dyplomy.

Czytaj więcej: Podsumowanie konkursów - apel

Goście z przedszkoli - II 2018

Pod koniec lutego w naszej szkole można było zobaczyć spacerujące grupy dzieci ze swoimi opiekunami. To dzieci z okolicznych przedszkoli przyszły poznać szkołę. Wszystko tu było dla nich nowe i ciekawe, zwłaszcza miejsca, których w przedszkolu nie ma. Oprócz tego dzieci mogły uczestniczyć w lekcji i poczuć się jak prawdziwi uczniowie.

Czytaj więcej: Goście z przedszkoli - II 2018

Tłusty czwartek z Radiem Pogoda

W tym roku, 8 lutego świętowaliśmy ulubiony dzień każdego łasucha. Radio Pogoda ogłosiło konkurs: do rozdania było po 25 pączków dla autorów najciekawszych zgłoszeń. Pani Joanna wygrała pączki dla klasy swojej córki Alicji. Górą pączków podzieliła się z najwspanialszą, najsłodszą, i najbardziej kochaną klasą swojej córki Alicji - klasą Ia w Szkole Podstawowej Nr 50 w Warszawie.

Czytaj więcej: Tłusty czwartek z Radiem Pogoda

Rekrutacja do pierwszych klas pływackich

 W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy dwie klasy pierwsze o profilu pływanie dziewcząt i chłopców

 • Elektroniczna rejestracja w okresie od 2 marca do 8 marca 2018r. (-->>harmonogram)  


Terminy testów sprawnościowych do klasy pływackiej:

Czytaj więcej: Rekrutacja do pierwszych klas pływackich

Lekcja pokazowa pływania

Zebranie informacyjne

Zapraszamy Rodziców na zebranie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0".
Zebranie odbędzie się 27 II 2018r. o godz. 17.30 w sali gimnastycznej.

Czytaj więcej: Zebranie informacyjne