• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Wakacje!!!

Drodzy uczniowie !
Życzymy Wam wszystkim udanego wypoczynku i słonecznej pogody. Pamiętajcie jednak aby wakacje były bezpieczne, dlatego zanim zaczniecie świętować 2 miesięczny okres wypoczynku zapoznajcie się z poniższymi, wskazówkami.

Czytaj więcej: Wakacje!!!

Organiacja zakończenia roku szk. 2017/2018

21 czerwca 2018 r. – czwartek
godz. 12.00     klasy 0 – sala gimnastyczna
godz. 17.00     klasy II i III gimnazjum – sala gimnastyczna

22 czerwca 2018 r. – piątek
godz.   8.00 – 9.30  klasy I i II – sala gimnastyczna
godz.   9.30 – 10.30 klasy III – sala gimnastyczna
godz. 10.30 – 11.30 klasy IV – sala gimnastyczna
godz. 11.30 – 13.00 klasy V i VI – sala gimnastyczna
godz. 13.00 – 14.00 klasy VII – sala gimnastyczna

Czytaj więcej: Organiacja zakończenia roku szk. 2017/2018

Nasi najkulturalniejsi

Mały Samorząd Uczniowski ogłasza wyniki całorocznego konkursu na najkulturalniejszego ucznia klas 0-3.

Uczniowie najkulturalniejsi:

Czytaj więcej: Nasi najkulturalniejsi

Nabór uzupełniający do klas I sportowych

Zapraszamy uczniów na testy sprawnościowe w ramach naboru uzupełniającego do klas 1 pływackich. Test sprawnościowy zostanie przeprowadzony 15 VI 2018 r. o godz. 13.00

Czytaj więcej: Nabór uzupełniający do klas I sportowych

Apel 4 VI 2018 - podsumowanie konkursów

W dniu 4 czerwca odbył się apel, podczas którego p. dyrektor Bożena Ragus wręczyła laureatom dyplomy i nagrody. W drugim semestrze odbyło się wiele konkursów: plastyczne, ekologiczne, matematyczne, ortograficzne, recytatorskie, religijne, szachowe itp. Uczniowie chętnie w nich uczestniczyli, a teraz zbierają zasłużone nagrody.

Czytaj więcej: Apel 4 VI 2018 - podsumowanie konkursów

Dzień językowy

29 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Językowy pod hasłem EKOLOGIA. To ważne słowo wzięły sobie mocno do serca klasy drugie i przygotowały przepiękne przedstawienie o właściwych zachowaniach chroniących przyrodę. Klasa 2a i 2b pokazywała jak groźne mogą być w skutkach zanieczyszczenia wody, ziemi i powietrza. Mówiły również o właściwej segregacji śmieci. Przedstawienie obejrzały wszystkie klasy młodsze.

Czytaj więcej: Dzień językowy

"Przygody Plika i Foldera w sieci"

8 maja 2018 r. odbył się spektakl teatralny "Przygody Plika i Foldera w sieci".  Postacie Plika i Foldera poprzez swoje zabawne przygody wprowadziły dzieci w wirtualny świat. W dobie powszechnego dostępu do internetu ważne jest by korzystać z niego bezpiecznie.

Czytaj więcej: "Przygody Plika i Foldera w sieci"

Zebranie dla przyszłych klas I i "0"

Szanowni Rodzice
Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Czytaj więcej: Zebranie dla przyszłych klas I i "0"

Apel wielkanocny 2018

27 marca w auli szkoły odbył się apel wielkanocny przygotowany przez uczniów klas: 1b i 1eo. Pięknie udekorowany stół, barwne pisanki, bazie, palemki oraz dzieci w strojach galowych wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Uczniowie słowem, piosenką i tańcem przybliżyli wszystkim zebranym zwyczaje wielkanocne.

Czytaj więcej: Apel wielkanocny 2018

Wiwat Maj, 3 Maj - apel

Jesteśmy Polką i Polakiem
Dziewczynką fajną i chłopakiem
Kochamy Polskę z całych sił,
Chcemy byś również kochał ją i ty i ty.

27 kwietnia 2018 r. odbył się apel przygotowany przez kl. 3f i 3b. Uczniowie słowem i piosenką wprowadzili nas w nastrój nadchodzących świąt majowych.

Czytaj więcej: Wiwat Maj, 3 Maj - apel

Akcja "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

22 marca uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu, które poprowadziła p. Emilia Liberacka - starszy inspektor i egzaminator WORD. Kampania społeczna „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” wiąże się ściśle z tym, że od 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze, poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy.

Czytaj więcej: Akcja "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"