Głosowanie trwa

Dziękujemy wszystkim, którzy codziennie oddają swoje głosy na pracę wykonaną przez uczniów klas pierwszych. Bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół "W naszej szkole wszawica nie ma szans!". Mamy już dużo głosów, ale inne szkoły nie ułatwiają nam zadania :) PROSIMY O JESZCZE. Można głosować do 15 XII.   >>>GŁOSUJĘ<<<

Czytaj więcej: Głosowanie trwa

Warsztaty "Bądź pomocny"

19 listopada 2018 roku dzieci z klas młodszych brały udział w warsztatach edukacyjnych „Bądź pomocny” prowadzonych przez Fundację Manzana. Spotkanie miało na celu przybliżenie uczniom osób z niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej: Warsztaty "Bądź pomocny"

Akcja "Świąteczna paczka dla kombatanta"

Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość wraz ze współpracującymi szkołami mazowieckimi organizują akcję „Paczka dla kombatanta ze Lwowa oraz Polaków z obwodu lwowskiego”. Polega ona na przygotowaniu paczek żywnościowych i zbiórce pieniędzy, które zostaną przekazane kombatantom i rodakom mieszkającym w okolicach Lwowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: Akcja "Świąteczna paczka dla kombatanta"

Drzewo "Jadwiga"

Na pamiątkę obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w szkołach noszących imię Królowej Jadwigi zostały posadzone drzewa "Jadwiga".

Czytaj więcej: Drzewo "Jadwiga"

100 rocznica odzyskania niepodległości - apel

"Dziś w całej Polsce brzmi Mazurek
dzisiaj radości kanonada.
Witamy wszyscy niepodległość
i Jedenasty Listopada"

W dniu 9 XI uroczysty apel  poświęcony setnej rocznicy odzyskania niepodległości przygotowały klasy 3a i 3b  z wychowawcami pod kierunkiem p. Agnieszki Zielińskiej.

Czytaj więcej: 100 rocznica odzyskania niepodległości - apel

Rekord dla Niepodległej

9 XI 2018 r.  włączyliśmy się w ogólnopolską akcję "Rekord dla Niepodległej" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Cała społeczność szkolna zgromadziła się na boisku, każda klasa zajęła wyznaczone miejsce. Wytypowani uczniowie z klas IV-VIII i gimnazjum trzymali kilkunastometrową flagę rozpościerającą się przez środek boiska.

Czytaj więcej: Rekord dla Niepodległej

Zapraszamy do głosowania

Trwa Ogólnopolski Konkurs dla Szkół "W naszej szkole wszawica nie ma szans!". Zdjęcia prac biorących udział w konkursie  zamieściliśmy na stronie Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej Codziennie można oddać 1 głos na wybraną pracę z jednego adresu IP.  Osoba głosująca może też przekazać 10 dodatkowych głosów na wybraną pracę w następujący sposób:
*oddać głos za pośrednictwem przycisku "Głosuj Ekstra" umieszczonym pod pracą konkursową;
*obejrzeć filmik "Wszawica nie ma szans";
*zatwierdzić przyciskiem "Zatwierdź".

GŁOSOWANIE  do 15.12.2018 r.

Czytaj więcej: Zapraszamy do głosowania

Wielkie sukcesy najmłodszych pływaków z rocznika 2010

Wielką niespodziankę i radość sprawili dzisiaj wszystkim najmłodsi pływacy startujący w zawodach ,,Pierwszy krok Pływacki”, które odbyły się na pływalni na Bemowie. Zawody rozpoczęły się od rewelacyjnego startu wspólnej sztafety dziewcząt i chłopców. Reprezentanci MKS Jagiellonka nie tylko wygrali, ale pokonali wszystkich rywali z dużą przewagą czasu. Euforia z wygranej sztafety udzieliła się wszystkim i nie opuściła nas ani na chwilę do końca zawodów. Zawodnicy zdobywali swoje pierwsze rekordy na dystansie 50m.

Czytaj więcej: Wielkie sukcesy najmłodszych pływaków z rocznika 2010

Tydzień Pisania Listów

W ostatnich dniach uczniów klas I odwiedzili pracownicy Poczty Polskiej. Dzieci poznały historię pocztówki i znaczka pocztowego. Obejrzały znaczki sprzed kilkudziesięciu lat i dowiedziały się dlaczego symbolem poczty jest trąbka. Zaprojektowały i wykonały własne pocztówki, każda była kolorowa i zupełnie inna.

Czytaj więcej: Tydzień Pisania Listów

Kampania "Kobieta za kółkiem elektryka"

22 X 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w kampanii informacyjno-edukacyjnej "Kobieta za kółkiem elektryka". Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności, patronat honorowy objęło Ministerstwo Energii.

Czytaj więcej: Kampania "Kobieta za kółkiem elektryka"

Finał akcji Przytul Misia

16 X 2018 r. odbył się w naszej szkole finał akcji #Przytul Misia. W całej dzielnicy Praga Północ zebrano około 1200 misiów, a w SP nr 50 zgromadzono ich najwięcej. Szczególnie zaangażowani w zbiórkę pluszaków byli uczniowie klas 1-3. W uroczystości finałowej uczestniczyli: Wojciech Zabłocki Burmistrz Dzielnicy Praga Północ,

Czytaj więcej: Finał akcji Przytul Misia