• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Czytelnia dla rodziców

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Przeciwdziałanie wszawicy u dzieci

-->> Ulotka informacyjna

Zaproszenie na warsztaty "Wiem co jem"

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Treść listu

Zaproszenie na warsztaty kulinarne

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty "Słodkie z natury" Rodzice będą mogli dowiedzieć się, czy jest możliwe jedzenie mniejszej ilości słodyczy w zimie. Rodzice będą mieli także możliwość uczestniczenia w pokazie przygotowania słodyczy na bazie naturalnie słodkich produktów i ich degustacji.

-->> ZAPROSZENIE

Warsztaty dla rodziców i uczniów

W bieżącym roku szkolnym Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna nr 5 przy ul. Otwockiej 3 oferuje dla uczniów i rodziców następujące zajęcia:

Czytaj więcej: Warsztaty dla rodziców i uczniów

Akcja "Dwie Godziny dla Rodziny"

ZAPROŚ SWOJE GRONO, DZIECI I MŁODZIEŻ DO MIĘDZYPOKOLENIOWEGO SŁUCHANIA MUZYKI I ROZMÓW O MUZYCE!

Jaki plakat wisiał w pokoju Twoich rodziców? Jaka jest historia muzykowania w Twojej rodzinie? Stwórzcie ponadczasową listę przebojów szkoły, klasy, rodziny!

Te i inne pytania w postaci Quizu rodzinnego, inspiracje, Formularz zgłoszeniowy i szczegóły akcji na www.mamrodzine.pl

Zgłoszenia tylko do 15 maja!

Czytaj więcej: Akcja "Dwie Godziny dla Rodziny"

Rodzinna Rowerowa Gra Miejska

Polski Związek Kolarski organizuje Rodzinną Rowerową Grę Miejską. Do wygrania rowery i wiele atrakcyjnych nagród. Odbędzie się ona na terenie Warszawy w dniu 11 czerwca podczas Pikniku Olimpijskiego. Start gry ze stanowiska kolarskiego PZKol.

Czytaj więcej: Rodzinna Rowerowa Gra Miejska

Wesoła Akademia Rodzica Małego Dziecka