Czytelnia dla rodziców

Warsztaty dla uczniów i rodziców

Trening Zastępowania Agresji – umiejętności interpersonalnych

dla kl.V-VI oraz kl.VII-VIII

cyklicznie 10 spotkań w Środy 15.30-16.30

Czytaj więcej: Warsztaty dla uczniów i rodziców

Zaproszenie do sadzenia drzew

Szanowni Państwo,

Czytaj więcej: Zaproszenie do sadzenia drzew

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Przeciwdziałanie wszawicy u dzieci

-->> Ulotka informacyjna

Zaproszenie na warsztaty "Wiem co jem"

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Treść listu

Warsztaty dla rodziców i uczniów

W bieżącym roku szkolnym Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna nr 5 przy ul. Otwockiej 3 oferuje dla uczniów i rodziców następujące zajęcia:

Czytaj więcej: Warsztaty dla rodziców i uczniów

Zaproszenie na warsztaty kulinarne

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty "Słodkie z natury" Rodzice będą mogli dowiedzieć się, czy jest możliwe jedzenie mniejszej ilości słodyczy w zimie. Rodzice będą mieli także możliwość uczestniczenia w pokazie przygotowania słodyczy na bazie naturalnie słodkich produktów i ich degustacji.

-->> ZAPROSZENIE

Rodzinna Rowerowa Gra Miejska

Polski Związek Kolarski organizuje Rodzinną Rowerową Grę Miejską. Do wygrania rowery i wiele atrakcyjnych nagród. Odbędzie się ona na terenie Warszawy w dniu 11 czerwca podczas Pikniku Olimpijskiego. Start gry ze stanowiska kolarskiego PZKol.

Czytaj więcej: Rodzinna Rowerowa Gra Miejska