Rekrutacja 2019/20120 - klasy pierwsze

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji
do  klas I: ogólnej z innowacją z języka angielskiego, sportowych o profilu: pływanie, minikoszykówka.

Zebranie odbędzie się

21 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30

w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Terminy testów sprawnościowych do klas 1 sportowych -->>tutaj

Zasady uzyskiwania punktów do 1 klasy o profilu pływanie znajdują się -->>tutaj

Zasady uzyskiwania punktów do 1 klasy o profilu minikoszykówka znajdują się -->>tutaj

-->> Ulotka informacyjna