Wyniki konkursu "Świat zawodów"

21 marca  w naszej szkole odbył się

szkolny konkurs  „Świat zawodów”

dla klas 4-6. Wydarzenie przygotował

Samorząd klas 4-6 wraz z opiekunami

z panią Ewą Kaftańską i Ewą Radecką.

I miejsce zajęły  klasa 5C oraz klasa 6C

Wyróżnienia otrzymują:

4A Kuba Sionek , Błażej Ćwiek, Zosia Krajewska , Nina Jiblaze,  Julia Gawęda, Piotr Rojewski,  Maja Nguyen Ngoc

4B Maja Ławniczak, Michał Najdzionek, Karol Klember, Karol Pawłowski

4C Tomaszewska Kaja, Pawlak Maciej , Bartosz Zgoda, Kazanowska Kaja, Stefańska Joanna

4D Jurek Gręda

4E Nikola Gurdała

4F Michalina Król, Sebastian Bębeński, Mikołajczyk Kinga , Liliana Magot , Mateusz Tomczak , Zosia Rakowska, Pola Krafczyk

5A Małgorzata Szczytyńska, Maria Przystasz

5C Jan Borowski, Kamil Ślęzak

5D Marcin Maćkowiak, Adam Szymczak-Gałkowski, Amelia Szydłowska, Dawid Bojczuk

5E   Monika Szymczak, Maja Ostrowska, Julia Witek, Anna Kiliańska, Weronika Olędzka, Magda Krupa, Wiktoria Lubaszka