^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Wyniki konkursu "Świat zawodów"

21 marca  w naszej szkole odbył się

szkolny konkurs  „Świat zawodów”

dla klas 4-6. Wydarzenie przygotował

Samorząd klas 4-6 wraz z opiekunami

z panią Ewą Kaftańską i Ewą Radecką.

 

I miejsce zajęły  klasa 5C oraz klasa 6C

 

 

Wyróżnienia otrzymują:

4A Kuba Sionek , Błażej Ćwiek, Zosia Krajewska , Nina Jiblaze,  Julia Gawęda, Piotr Rojewski,  Maja Nguyen Ngoc

4B Maja Ławniczak, Michał Najdzionek, Karol Klember, Karol Pawłowski

4C Tomaszewska Kaja, Pawlak Maciej , Bartosz Zgoda, Kazanowska Kaja, Stefańska Joanna

4D Jurek Gręda

4E Nikola Gurdała

4F Michalina Król, Sebastian Bębeński, Mikołajczyk Kinga , Liliana Magot , Mateusz Tomczak , Zosia Rakowska, Pola Krafczyk

 5A Małgorzata Szczytyńska, Maria Przystasz

5C Jan Borowski, Kamil Ślęzak

5D Marcin Maćkowiak, Adam Szymczak-Gałkowski, Amelia Szydłowska, Dawid Bojczuk

5E   Monika Szymczak, Maja Ostrowska, Julia Witek, Anna Kiliańska, Weronika Olędzka, Magda Krupa, Wiktoria Lubaszka

6A  Sebastian Górski, Kinga Grzymała, Oliwia Lisowska, Piotr Tomczak

6C Magdalena Tchórzewska, Nikola Gołyńska, Julia Szczyglak, Wiktoria Dąbrowska, Kacper Majewski

6D Błażej Piątek

 

Gratulujemy!