^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

„Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Podsumowanie Akcji
„Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za aktywny udział w naszej Akcji. Przygotowaliśmy 39 paczek żywnościowych, kupiliśmy 31 elementarzy dla polskich dzieci w Borysławiu i przekazaliśmy 600 zł dla naszych kombatantów we Lwowie.

Do każdej paczki dołączyliśmy piękne karty świąteczne z życzeniami, przygotowane przez naszych uczniów. Jak zwykle nasza praska społeczność niezwykle ofiarnie włączyła się w akcję charytatywną organizowaną przez Mazowiecki Okręg WiN. Koordynatorami Akcji w naszej szkole byli tradycyjnie: Pani Daniela Komosa i Pan Marek Strzeszewski. W imieniu organizatorów składamy też gorące podziękowania naszej Dyrekcji, która od lat życzliwie wspiera naszą działalność. Przekazujemy także najserdeczniejsze podziękowania od Polaków z okolic Borysławia, Stryja i Lwowa.

Daniela Komosa

Marek Strzeszewski