„Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Podsumowanie Akcji
„Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za aktywny udział w naszej Akcji. Przygotowaliśmy 39 paczek żywnościowych, kupiliśmy 31 elementarzy dla polskich dzieci w Borysławiu i przekazaliśmy 600 zł dla naszych kombatantów we Lwowie.

Do każdej paczki dołączyliśmy piękne karty świąteczne z życzeniami, przygotowane przez naszych uczniów. Jak zwykle nasza praska społeczność niezwykle ofiarnie włączyła się w akcję charytatywną organizowaną przez Mazowiecki Okręg WiN. Koordynatorami Akcji w naszej szkole byli tradycyjnie: Pani Daniela Komosa i Pan Marek Strzeszewski. W imieniu organizatorów składamy też gorące podziękowania naszej Dyrekcji, która od lat życzliwie wspiera naszą działalność. Przekazujemy także najserdeczniejsze podziękowania od Polaków z okolic Borysławia, Stryja i Lwowa.

Daniela Komosa

Marek Strzeszewski