^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

90-lecie szkoły na Otwockiej

W tym roku swoje 90-lecie obchodzi szkoła na Otwockiej 3, co zbiegło się z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Dyrekcja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym została zaproszona na uroczysty jubileusz, połączony z wręczeniem Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka nowego sztandaru.

 

Do szkoły na Otwockiej przybyli również licznie zaproszeni goście i władze naszej dzielnicy, w tym przedstawiciele samorządu oraz politycy związani z lokalną społecznością, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych szkół.

Naszą uczelnię reprezentował poczet sztandarowy w składzie:

1. Bartosz Larenta

2. Dominika Kołakowska

3. Mateusz Nowak

4. Mikołaj Czermiński

5. Małgorzata Żak

6. Urszula Bochen.

Uroczystości jubileuszowe uświetnił koncert i występy artystyczne uczniów. Wszyscy mogli podziwiać piękną wystawę starych fotografii i prace plastyczne o tematyce patriotycznej zdobiące szkołę.

(Marek Strzeszewski – opiekun pocztu sztandarowego,

zdjęcia pochodzą ze strony www.facebook.com/events)