90-lecie szkoły na Otwockiej

W tym roku swoje 90-lecie obchodzi szkoła na Otwockiej 3, co zbiegło się z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Dyrekcja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym została zaproszona na uroczysty jubileusz, połączony z wręczeniem Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka nowego sztandaru.

Do szkoły na Otwockiej przybyli również licznie zaproszeni goście i władze naszej dzielnicy, w tym przedstawiciele samorządu oraz politycy związani z lokalną społecznością, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych szkół.

Naszą uczelnię reprezentował poczet sztandarowy w składzie:

1. Bartosz Larenta

2. Dominika Kołakowska

3. Mateusz Nowak

4. Mikołaj Czermiński

5. Małgorzata Żak

6. Urszula Bochen.

Uroczystości jubileuszowe uświetnił koncert i występy artystyczne uczniów. Wszyscy mogli podziwiać piękną wystawę starych fotografii i prace plastyczne o tematyce patriotycznej zdobiące szkołę.

(Marek Strzeszewski – opiekun pocztu sztandarowego,

zdjęcia pochodzą ze strony www.facebook.com/events)