^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego

28 września 2018 r. zorganizowany został w szkole podstawowej nr 395 XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego pod hasłem Rotmistrz Pilecki w służbie Niepodległej. Zaproszono drużyny ze szkół noszących imię Rotmistrza Pileckiego z całej Polski oraz do drużyn z Warszawskiej Pragi Północ i Targówka.

Przez kilka godzin na terenie Łazienek Królewskich odnajdywało z trudem odczytując wskazówki i mapę, kolejne punkty kontrolne Rajdu. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą, umiejętnością interpretacji tekstu, znajomością gatunków drzew, spostrzegawczością. Najwięcej punktów zebrała drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową im. Rotmistrza  Witolda Pileckiego w Knyszynie. Pamiątkowe podarunki dla każdego uczestnika XI Rajdu Rotmistrza Pileckiego ufundował Instytut Solidarności i Męstwa im. Rtm Pileckego.

Uczniowie naszej szkoły poszerzyli swoją wiedzę nie tylko o osobę Rotmistrza Pileckiego, lecz również o doskonałą znajomość topografii Łazienek Królewskich.