Noc Pragi

„Noc Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej”

W sobotę 8 września br. Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ - Wojciech Zabłocki zaprasza na tegoroczną edycję wydarzenia „Nocy Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej”. To połączenie mających wieloletnią tradycję imprez plenerowych „Praskich spotkań z kulturą” i „Nocy Pragi”, które na stałe zagościły już w kalendarzu imprez i wydarzeń kulturalnych stolicy.

Od godziny 15.00 rozpocznie się program na scenie głównej, zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Ząbkowskiej i Brzeskiej. Wystąpią między innymi: Bayer Full, Mirami, Teatr Sabat, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Wilki”. W ramach „Nocy Pragi i Święta Ulicy Ząbkowskiej” odbędą się przedsięwzięcia kulturalno-rozrywkowe na ulicy Brzeskiej i ulicy Ząbkowskiej.

Program na scenie:

15.00 Bayer Full (disco polo)

16.00 Kapela Praska (Jubileusz 30.lecia)

17.00 Hubert Kozłowski Break Dance

17.10 HLA

18.10 Konkurs

18.30 Mirami

19.30 Konkurs

20.15 Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej

21.00 Wilki

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Praga-Północ.

Gości wydarzenia zapraszamy do korzystania z parkingu na terenie Galerii Wileńskiej.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.

Organizator:

Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st Warszawy

Współorganizator:
Biblioteka Publiczna im. Ks. Jana Twardowskiego

Patronat medialny:

TVP 3 Warszawa, Radio WAWA, Mieszkaniec, Z Prawej Strony, portal Twoja Praga

Partnerzy:

Królewskie, Galeria Wileńska, Kino PRAHA, ZOO, Muzeum Warszawskiej Pragi Oddział Muzeum Warszawy,  Metro Warszawskie, Hula Kula