^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Akcja "Lato w Mieście 2018"

 Akcja "Lato w Mieście 2018" Szkoła Podstawowa nr 50

30 lipca - 31 sierpnia 2018 r.

7.00 - 17.00

 Zasady realizacji programu w czasie wakacji 2018 roku

 

Z programu mogą korzystać uczniowie klas I-VII warszawskich szkół oraz uczniowie mający stałe miejsce zamieszkania w Warszawie. Zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” będą prowadzone przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem  www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl w dniach 17 maja – 29 maja 2018 r.

7 czerwca w systemie będzie dostępna informacja o przyjęciu (lub nie) dziecka na akcję.

Po tym terminie rodzice, którzy mają elektroniczne potwierdzenie przyjęcia dziecka na akcję, są zobowiązani do uiszczenia opłaty za obiady (najpóźniej do 18 czerwca) na konto szkoły:

68 1030 1508 0000 0005 5028 1009 
z dopiskiemimię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła, tytułem wpłaty: Akcja Lato w mieście 2018, SP50 lub dyżur oddziału przedszkolnego, termin np: od 30 lipca do 31 sierpnia 2018 r.

Opłata za dzienne wyżywienie wynosi 7zł.

10 dni - 70 zł

5 dni - 35 zł

Następnie należy wydrukować kartę zgłoszenia z elektronicznego systemu i wraz z potwierdzeniem wpłaty za obiady złożyć w sekretariacie szkoły. Dopiero wtedy dziecko będzie przyjęte na akcję Lato w mieście 2018.