• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Akcja "Lato w Mieście 2018"

Akcja "Lato w Mieście 2018" Szkoła Podstawowa nr 50

30 lipca - 31 sierpnia 2018 r.

Zasady realizacji programu w czasie wakacji 2018 roku

Z programu mogą korzystać uczniowie klas I-VII warszawskich szkół oraz uczniowie mający stałe miejsce zamieszkania w Warszawie. Zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2018” będą prowadzone przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem  www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl w dniach 17 maja – 29 maja 2018 r.

7 czerwca w systemie będzie dostępna informacja o przyjęciu (lub nie) dziecka na akcję.

Po tym terminie rodzice, którzy mają elektroniczne potwierdzenie przyjęcia dziecka na akcję, są zobowiązani do uiszczenia opłaty za obiady (najpóźniej do 18 czerwca) na konto szkoły:

68 1030 1508 0000 0005 5028 1009
z dopiskiemimię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła, tytułem wpłaty: Akcja Lato w mieście 2018, SP50 lub dyżur oddziału przedszkolnego, termin np: od 30 lipca do 31 sierpnia 2018 r.

Opłata za dzienne wyżywienie wynosi 7zł.

10 dni - 70 zł

5 dni - 35 zł

Następnie należy wydrukować kartę zgłoszenia z elektronicznego systemu i wraz z potwierdzeniem wpłaty za obiady złożyć w sekretariacie szkoły. Dopiero wtedy dziecko będzie przyjęte na akcję Lato w mieście 2018.