^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Lato w mieście


W dniach 30.07.2018 r. do 31.08.2018 r. w naszej Szkole prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”.

 

 

 Kierownikiem placówki w okresie: 30.07 - 10.08.2018 r. będzie p. EWA RADECKA,

 w okresie: 13.08.2018 - 31.08.2018 r.  p. JACEK STANISZEWSKI

UWAGA !

Zmiana sposobu rejestracji uczestników do Programu.

 Uprzejmie prosimy Rodziców i Opiekunów zainteresowanych zapisaniem dziecka do placówki o zapoznanie się z harmonogramem zapisów do placówki.

-->> harmonogram

 -->> zasady realizacji programu


 

15.05.2018r.

Zapisy do akcji Lato w mieście 2018" prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń,

który od 17 maja 2018 r. od godziny 12:00 do 29 maja do godziny 12:00

dostępny będzie pod adresem:

www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

 

Więcej informacji pod adresem: www....