Lato w mieście

W dniach 30.07.2018 r. do 31.08.2018 r. w naszej Szkole prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”.

Kierownikiem placówki w okresie: 30.07 - 10.08.2018 r. będzie p. EWA RADECKA,

w okresie: 13.08.2018 - 31.08.2018 r.  p. JACEK STANISZEWSKI

UWAGA !

Zmiana sposobu rejestracji uczestników do Programu.

Uprzejmie prosimy Rodziców i Opiekunów zainteresowanych zapisaniem dziecka do placówki o zapoznanie się z harmonogramem zapisów do placówki.

-->> harmonogram

-->> zasady realizacji programu

15.05.2018r.

Zapisy do akcji Lato w mieście 2018" prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń,