• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 22 lutego 2018r. o godz. 17.00 (czwartek) - spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do klas czwartych. >> 27 lutego 2018r. o godz. 17.30 (wtorek) - spotkanie informacyjne dla przyszłych klas pierwszych i "0". Wszystkie zebrania odbędą się w szkolnej sali gimnastycznej. ZAPRASZAMY !

Komunikat szkolny - Zima w Mieście

Od 02.01.2018r  do najpóźniej  05.01.2018r  należy wpłacić za akcję "Zima w Mieście” (7zł /dzieńna konto:

Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Królowej Jadwigi

Należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę z dopiskiem "Zima w mieście”

Czytaj więcej: Komunikat szkolny - Zima w Mieście

Wesołych świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
składamy wszystkim
najserdeczniejsze i szczere życzenia

szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności
oraz każdego dnia Nowego Roku
wiele uśmiechu i radości !

Zima w mieście

Od 27.11.2017 r. rozpoczynamy zapisy na akcję “Zima w Mieście 2018”. Karty kwalifikacyjne będą do pobrania od poniedziałku w sekretariacie szkoły. Termin składania kart do 8.12.2017 r. w sekretariacie szkolnym.

Czytaj więcej: Zima w mieście

Wyniki szkolnego konkursu "Polska Niepodległa"

W plastycznym konkursie "Polska Niepodległa" wzięło udział wielu uczniów z klas 4 – 5.
Oto wyniki konkursu:
Klasy 4:
I miejsce: Natalia Kazanowska 4a, Krzysztof Fidor 4b
II miejsce: Małgorzata Parzydeł 4b, Wiktoria Pruśniewska 4e
III miejsce: Martyna Lasocka 4c, Sebastian Bedyński 4c
Wyróżnienia: Nikola Antoszewska 4a, Jakub Latarski 4a, Wiktoria Tryc 4b, Maurycy Gasiul 4b

Czytaj więcej: Wyniki szkolnego konkursu "Polska Niepodległa"

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Zapraszam do przeczytania artykułu >>>tutaj<<<

Komunikat szkolny

W związku z pracami modernizacyjnymi ulegają modyfikacji dane teleinformatyczne szkoły. Telefony obecnie obowiązujące to:
Sekretariat: 22 619-17-54, Pedagog: 22 670-42-20 - pozostałe numery zostaną wznowione po zakończeniu prac modernizacyjnych.
Zmianie ulega również domena internetowa na:http://sp50.waw.pl /stare adresy też jeszcze funkcjonują/

Komunikat dla nauczycieli

Informacja dotycząca nowej podstawy programowej -->> więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Terminarz rozpoczęcia roku szkolnego kliknij  >>>tutaj<<<

Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych kliknij >>>tutaj<<<

Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2017/2018

Wszystkie podręczniki (oprócz religii i oddziału przedszkolnego) są bezpłatne w ramach dotacji przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkolny zestaw podręczników zostanie zamieszczony na stronie internetowej we wrześniu 2017 r.

Mamy certyfikat “Varsavianistyczna Szkoła”

W dniu 12 czerwca 2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji projektu „Varsavianistyczna Szkoła”, podczas którego wręczono >>certyfikat szkołom i innym placówkom oświatowym.

-->> więcej informacji

Numer konta

UWAGA!!!
w numerze konta do zwrotu za zagubione podręczniki wkradł się błąd!!!
JEST
a ma być
brakuje tylko 8 na pozycji 10

Przepraszamy!

Nabory uzupełniające

Wielka Zbiórka Książek 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wielkiej Zbiórce Książek. W tym roku zbieramy książki dla Małych i Dużych Pacjentów. Jeśli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz "czytadła" dla dorosłych dołączcie do zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. Książki powinny być wydane po 2000r.

Czytaj więcej: Wielka Zbiórka Książek 2017

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

życzy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy szkoły

Strajk szkolny

W imieniu wszystkich nauczycieli naszej szkoły, którzy wzięli udział w strajku zorganizowanym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w dniu 31 marca 2017 roku, serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów za wsparcie nas przez  zaopiekowanie się dziećmi w dniu protestu.

Nauczyciele strajkujący

Podziękowania dla szkoły

"Zima w mieście 2017" w naszej szkole.

Rozpoczynamy akcję od 13 lutego

a kończymy 24 lutego!

Prosimy rodziców lub opiekunów, którzy są zainteresowani udziałem dzieci w w/w akcji na terenie Zespołu Szkół nr 45   o wypełnienie karty kwalifikacyjnej do dnia 08 lutego 2017r.

-->>Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

kliknij aby powiększyć

Więcej informacji dotyczących akcji można znaleźć >>>tutaj<<<

Najbliższe wydarzenia kulturalne w dzielnicy

Konkurs z j. angielskiego Olimpus sesja zimowa

Zapraszamy uczniów ZS 45 do udziału w konkursie z języka angielskiego Olimpus. Konkurs skierowany jest do uczniów kl. 4-6 SP i kl. 1-3 GIM. Arkusze konkursowe różnią się stopniem trudności w zależności od oddziału, tj. uczniowie klas 4,5,6 i gimnazjum otrzymują inne względem zaawansowania arkusze.

Czytaj więcej: Konkurs z j. angielskiego Olimpus sesja zimowa

Za nami I Edycja Turnieju Scrabble.

Poseł na Sejm RP Jarosław Krajewski

oraz Zarząd Dzielnicy Praga Północ

m. st. Warszawy zorganizowali

w Gimnazjum nr 31 Turniej Scrabble,

który odbył się 26 listopada 2016 r.

Czytaj więcej: Za nami I Edycja Turnieju Scrabble.