90-lecie szkoły na Otwockiej

W tym roku swoje 90-lecie obchodzi szkoła na Otwockiej 3, co zbiegło się z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Dyrekcja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym została zaproszona na uroczysty jubileusz, połączony z wręczeniem Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka nowego sztandaru.

Czytaj więcej: 90-lecie szkoły na Otwockiej

Praskie Nagrody Edukacyjne „AD REM"

Szkolny Projekt Historyczny

SZKOLNY PROJEKT HISTORYCZNY Z OKAZJI

100 LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Czytaj więcej: Szkolny Projekt Historyczny

Biblioteka szkolna świętuje !!!

Zapraszamy na nasze atrakcje:

- wystawa: "Książka i biblioteka w plakacie",

- gazetka: "Biblioteka na wesoło",

- konkursy:

Czytaj więcej: Biblioteka szkolna świętuje !!!

XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego

28 września 2018 r. zorganizowany został w szkole podstawowej nr 395 XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego pod hasłem Rotmistrz Pilecki w służbie Niepodległej. Zaproszono drużyny ze szkół noszących imię Rotmistrza Pileckiego z całej Polski oraz do drużyn z Warszawskiej Pragi Północ i Targówka.

Czytaj więcej: XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego

Komunikat dotyczący e-dziennika

Szanowni Rodzice

W naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny firmy Librus. Taką formą dziennika objęto klasy gimnazjalne oraz klasy 1 - 8 szkoły podstawowej. E- dziennik firmy Librus jest całkowicie bezpłatny dla rodziców.

Czytaj więcej: Komunikat dotyczący e-dziennika

Noc Pragi

„Noc Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej”

W sobotę 8 września br. Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ - Wojciech Zabłocki zaprasza na tegoroczną edycję wydarzenia „Nocy Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej”. To połączenie mających wieloletnią tradycję imprez plenerowych „Praskich spotkań z kulturą” i „Nocy Pragi”, które na stałe zagościły już w kalendarzu imprez i wydarzeń kulturalnych stolicy.

Czytaj więcej: Noc Pragi

Nabory uzupełniające 2018/2019

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi prowadzi rekrutację uzupełniającą do:

- oddziałów sportowych (pływanie, koszykówka, taniec)

- oddziału dwujęzycznego

Czytaj więcej: Nabory uzupełniające 2018/2019

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

Przedstawiamy Państwu Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2018/2019:

Podręczniki >-tutaj<

Podręczniki z religii >tutaj<

Uwaga! Podręczniki szkolne dla klas I - VIII i III oddziału gimnazjalnego są darmowe, trzeba kupić tylko podręcznik i ćwiczenia do religii.

Podręczniki do oddziałów przedszkolnych (pakiet BOX, religia, j. angielski) nie są bezpłatne - trzeba kupić. Niezbędnik ucznia oddziału przedszkolnego >tutaj<.

Wakacje!!!

Drodzy uczniowie !
Życzymy Wam wszystkim udanego wypoczynku i słonecznej pogody. Pamiętajcie jednak aby wakacje były bezpieczne, dlatego zanim zaczniecie świętować 2 miesięczny okres wypoczynku zapoznajcie się z poniższymi, wskazówkami.

Czytaj więcej: Wakacje!!!

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 14. warszawscy uczniowie i studenci mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

Ten największy samorządowy program stypendialny w Polsce skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Czytaj więcej: Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Akcja "Lato w Mieście 2018"

Akcja "Lato w Mieście 2018" Szkoła Podstawowa nr 50

30 lipca - 31 sierpnia 2018 r.

Zasady realizacji programu w czasie wakacji 2018 roku

Czytaj więcej: Akcja "Lato w Mieście 2018"

Komunikat dla kandydatów do klas siódmych dwujęzycznych

Test predyspozycji językowych odbędzie się 7.06.2018 r. o godz. 9.00 w sali C18 (II piętro). Prosimy uczniów o przybycie o godz. 8.45. Proszę zabrać przybory do pisania.

Lato w mieście

W dniach 30.07.2018 r. do 31.08.2018 r. w naszej Szkole prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”.

Czytaj więcej: Lato w mieście

Życzenia świąteczne

Zdrowych, Pogodnych
Świąt Wielkanocnych,

przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

Komunikat szkolny - Zima w Mieście

Od 02.01.2018r  do najpóźniej  05.01.2018r  należy wpłacić za akcję "Zima w Mieście” (7zł /dzieńna konto:

Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Królowej Jadwigi

Należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę z dopiskiem "Zima w mieście”

Czytaj więcej: Komunikat szkolny - Zima w Mieście

Wesołych świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
składamy wszystkim
najserdeczniejsze i szczere życzenia

szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności
oraz każdego dnia Nowego Roku
wiele uśmiechu i radości !

Zima w mieście

Od 27.11.2017 r. rozpoczynamy zapisy na akcję “Zima w Mieście 2018”. Karty kwalifikacyjne będą do pobrania od poniedziałku w sekretariacie szkoły. Termin składania kart do 8.12.2017 r. w sekretariacie szkolnym.

Czytaj więcej: Zima w mieście

Wyniki szkolnego konkursu "Polska Niepodległa"

W plastycznym konkursie "Polska Niepodległa" wzięło udział wielu uczniów z klas 4 – 5.
Oto wyniki konkursu:
Klasy 4:
I miejsce: Natalia Kazanowska 4a, Krzysztof Fidor 4b
II miejsce: Małgorzata Parzydeł 4b, Wiktoria Pruśniewska 4e
III miejsce: Martyna Lasocka 4c, Sebastian Bedyński 4c
Wyróżnienia: Nikola Antoszewska 4a, Jakub Latarski 4a, Wiktoria Tryc 4b, Maurycy Gasiul 4b

Czytaj więcej: Wyniki szkolnego konkursu "Polska Niepodległa"

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Zapraszam do przeczytania artykułu >>>tutaj<<<

Komunikat szkolny

W związku z pracami modernizacyjnymi ulegają modyfikacji dane teleinformatyczne szkoły. Telefony obecnie obowiązujące to:
Sekretariat: 22 619-17-54, Pedagog: 22 670-42-20 - pozostałe numery zostaną wznowione po zakończeniu prac modernizacyjnych.
Zmianie ulega również domena internetowa na:http://sp50.waw.pl /stare adresy też jeszcze funkcjonują/