• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Nabory uzupełniające 2018/2019

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi prowadzi rekrutację uzupełniającą do:

- oddziałów sportowych (pływanie, koszykówka, taniec)

- oddziału dwujęzycznego

Czytaj więcej: Nabory uzupełniające 2018/2019

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

Przedstawiamy Państwu Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2018/2019:

Podręczniki >-tutaj<

Podręczniki z religii >tutaj<

Uwaga !!! Podręczniki szkolne są darmowe, trzeba kupić tylko podręcznik

i ćwiczenia do religii.

Wakacje!!!

Drodzy uczniowie !
Życzymy Wam wszystkim udanego wypoczynku i słonecznej pogody. Pamiętajcie jednak aby wakacje były bezpieczne, dlatego zanim zaczniecie świętować 2 miesięczny okres wypoczynku zapoznajcie się z poniższymi, wskazówkami.

Czytaj więcej: Wakacje!!!

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 14. warszawscy uczniowie i studenci mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

Ten największy samorządowy program stypendialny w Polsce skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Czytaj więcej: Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Akcja "Lato w Mieście 2018"

Akcja "Lato w Mieście 2018" Szkoła Podstawowa nr 50

30 lipca - 31 sierpnia 2018 r.

Zasady realizacji programu w czasie wakacji 2018 roku

Czytaj więcej: Akcja "Lato w Mieście 2018"

Komunikat dla kandydatów do klas siódmych dwujęzycznych

Test predyspozycji językowych odbędzie się 7.06.2018 r. o godz. 9.00 w sali C18 (II piętro). Prosimy uczniów o przybycie o godz. 8.45. Proszę zabrać przybory do pisania.

Lato w mieście

W dniach 30.07.2018 r. do 31.08.2018 r. w naszej Szkole prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”.

Czytaj więcej: Lato w mieście

Życzenia świąteczne

Zdrowych, Pogodnych
Świąt Wielkanocnych,

przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

Komunikat szkolny - Zima w Mieście

Od 02.01.2018r  do najpóźniej  05.01.2018r  należy wpłacić za akcję "Zima w Mieście” (7zł /dzieńna konto:

Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Królowej Jadwigi

Należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę z dopiskiem "Zima w mieście”

Czytaj więcej: Komunikat szkolny - Zima w Mieście

Wesołych świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
składamy wszystkim
najserdeczniejsze i szczere życzenia

szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności
oraz każdego dnia Nowego Roku
wiele uśmiechu i radości !

Zima w mieście

Od 27.11.2017 r. rozpoczynamy zapisy na akcję “Zima w Mieście 2018”. Karty kwalifikacyjne będą do pobrania od poniedziałku w sekretariacie szkoły. Termin składania kart do 8.12.2017 r. w sekretariacie szkolnym.

Czytaj więcej: Zima w mieście

Wyniki szkolnego konkursu "Polska Niepodległa"

W plastycznym konkursie "Polska Niepodległa" wzięło udział wielu uczniów z klas 4 – 5.
Oto wyniki konkursu:
Klasy 4:
I miejsce: Natalia Kazanowska 4a, Krzysztof Fidor 4b
II miejsce: Małgorzata Parzydeł 4b, Wiktoria Pruśniewska 4e
III miejsce: Martyna Lasocka 4c, Sebastian Bedyński 4c
Wyróżnienia: Nikola Antoszewska 4a, Jakub Latarski 4a, Wiktoria Tryc 4b, Maurycy Gasiul 4b

Czytaj więcej: Wyniki szkolnego konkursu "Polska Niepodległa"

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Zapraszam do przeczytania artykułu >>>tutaj<<<

Komunikat szkolny

W związku z pracami modernizacyjnymi ulegają modyfikacji dane teleinformatyczne szkoły. Telefony obecnie obowiązujące to:
Sekretariat: 22 619-17-54, Pedagog: 22 670-42-20 - pozostałe numery zostaną wznowione po zakończeniu prac modernizacyjnych.
Zmianie ulega również domena internetowa na:http://sp50.waw.pl /stare adresy też jeszcze funkcjonują/

Komunikat dla nauczycieli

Informacja dotycząca nowej podstawy programowej -->> więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Terminarz rozpoczęcia roku szkolnego kliknij  >>>tutaj<<<

Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych kliknij >>>tutaj<<<

Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2017/2018

Wszystkie podręczniki (oprócz religii i oddziału przedszkolnego) są bezpłatne w ramach dotacji przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szkolny zestaw podręczników zostanie zamieszczony na stronie internetowej we wrześniu 2017 r.

Mamy certyfikat “Varsavianistyczna Szkoła”

W dniu 12 czerwca 2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji projektu „Varsavianistyczna Szkoła”, podczas którego wręczono >>certyfikat szkołom i innym placówkom oświatowym.

-->> więcej informacji

Numer konta

UWAGA!!!
w numerze konta do zwrotu za zagubione podręczniki wkradł się błąd!!!
JEST
a ma być
brakuje tylko 8 na pozycji 10

Przepraszamy!

Nabory uzupełniające

Wielka Zbiórka Książek 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wielkiej Zbiórce Książek. W tym roku zbieramy książki dla Małych i Dużych Pacjentów. Jeśli mają Państwo w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz "czytadła" dla dorosłych dołączcie do zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. Książki powinny być wydane po 2000r.

Czytaj więcej: Wielka Zbiórka Książek 2017