Życzenia...

Wyniki konkursu "Świat zawodów"

21 marca  w naszej szkole odbył się

szkolny konkurs  „Świat zawodów”

dla klas 4-6. Wydarzenie przygotował

Samorząd klas 4-6 wraz z opiekunami

z panią Ewą Kaftańską i Ewą Radecką.

I miejsce zajęły  klasa 5C oraz klasa 6C

Czytaj więcej: Wyniki konkursu "Świat zawodów"

Spotkanie z pracownikami Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st Warszawy

1 marca 2019 r. uczniowie klasy 8 f uczestniczyli w spotkaniu z praco- wnikami Urzędu Dzielnicy Praga-Północ. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Młoda Warszawa" organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawy. Uczniowie poznali zakres pomocy mieszkańcom w Wydziale Obsługi oraz mogli zobaczyć pracę urzędników, funkcjonowanie Wydziału. Z całą pewnością będzie to niezapomniana lekcja doradztwa zawodowego.

Podziękowanie dla szkoły

Spotkanie informacyjne

Szanowni Rodzice uczniów klas III !

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji do  klas IV: ogólnej i sportowej o profilu: pływanie.

Zebranie odbędzie się 28 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 17.30 w auli naszej szkoły.

Kondolencje

Echo z tegorocznych ferii

W czasie tegorocznych ferii zimowych, trwających w Warszawie i województwie mazowieckim od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r.,  w naszej szkole, podobnie jak w latach ubiegłych, była przeprowadzona kolejna już edycja Programu „Zima w Mieście”

„Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Podsumowanie Akcji
„Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za aktywny udział w naszej Akcji. Przygotowaliśmy 39 paczek żywnościowych, kupiliśmy 31 elementarzy dla polskich dzieci w Borysławiu i przekazaliśmy 600 zł dla naszych kombatantów we Lwowie.

Czytaj więcej: „Paczka dla kombatanta na Wschodzie”

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
składamy wszystkim
najserdeczniejsze i szczere życzenia

szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności
oraz każdego dnia Nowego Roku
wiele uśmiechu i radości !

90-lecie szkoły na Otwockiej

W tym roku swoje 90-lecie obchodzi szkoła na Otwockiej 3, co zbiegło się z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Dyrekcja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym została zaproszona na uroczysty jubileusz, połączony z wręczeniem Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka nowego sztandaru.

Czytaj więcej: 90-lecie szkoły na Otwockiej

Praskie Nagrody Edukacyjne „AD REM"

Szkolny Projekt Historyczny

SZKOLNY PROJEKT HISTORYCZNY Z OKAZJI

100 LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Czytaj więcej: Szkolny Projekt Historyczny

Biblioteka szkolna świętuje !!!

Zapraszamy na nasze atrakcje:

- wystawa: "Książka i biblioteka w plakacie",

- gazetka: "Biblioteka na wesoło",

- konkursy:

Czytaj więcej: Biblioteka szkolna świętuje !!!

XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego

28 września 2018 r. zorganizowany został w szkole podstawowej nr 395 XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego pod hasłem Rotmistrz Pilecki w służbie Niepodległej. Zaproszono drużyny ze szkół noszących imię Rotmistrza Pileckiego z całej Polski oraz do drużyn z Warszawskiej Pragi Północ i Targówka.

Czytaj więcej: XI Rajd Rotmistrza Witolda Pileckiego

Komunikat dotyczący e-dziennika

Szanowni Rodzice

W naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny firmy Librus. Taką formą dziennika objęto klasy gimnazjalne oraz klasy 1 - 8 szkoły podstawowej. E- dziennik firmy Librus jest całkowicie bezpłatny dla rodziców.

Czytaj więcej: Komunikat dotyczący e-dziennika

Noc Pragi

„Noc Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej”

W sobotę 8 września br. Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ - Wojciech Zabłocki zaprasza na tegoroczną edycję wydarzenia „Nocy Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej”. To połączenie mających wieloletnią tradycję imprez plenerowych „Praskich spotkań z kulturą” i „Nocy Pragi”, które na stałe zagościły już w kalendarzu imprez i wydarzeń kulturalnych stolicy.

Czytaj więcej: Noc Pragi

Nabory uzupełniające 2018/2019

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi prowadzi rekrutację uzupełniającą do:

- oddziałów sportowych (pływanie, koszykówka, taniec)

- oddziału dwujęzycznego

Czytaj więcej: Nabory uzupełniające 2018/2019

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

Przedstawiamy Państwu Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2018/2019:

Podręczniki >-tutaj<

Podręczniki z religii >tutaj<

Uwaga! Podręczniki szkolne dla klas I - VIII i III oddziału gimnazjalnego są darmowe, trzeba kupić tylko podręcznik i ćwiczenia do religii.

Podręczniki do oddziałów przedszkolnych (pakiet BOX, religia, j. angielski) nie są bezpłatne - trzeba kupić. Niezbędnik ucznia oddziału przedszkolnego >tutaj<.

Wakacje!!!

Drodzy uczniowie !
Życzymy Wam wszystkim udanego wypoczynku i słonecznej pogody. Pamiętajcie jednak aby wakacje były bezpieczne, dlatego zanim zaczniecie świętować 2 miesięczny okres wypoczynku zapoznajcie się z poniższymi, wskazówkami.

Czytaj więcej: Wakacje!!!

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

W tym roku już po raz 14. warszawscy uczniowie i studenci mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

Ten największy samorządowy program stypendialny w Polsce skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Czytaj więcej: Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Akcja "Lato w Mieście 2018"

Akcja "Lato w Mieście 2018" Szkoła Podstawowa nr 50

30 lipca - 31 sierpnia 2018 r.

Zasady realizacji programu w czasie wakacji 2018 roku

Czytaj więcej: Akcja "Lato w Mieście 2018"