• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Komunikat dotyczący e-dziennika

Szanowni Rodzice

W naszej szkole został wdrożony nowy dziennik elektroniczny firmy Librus. Taką formą dziennika objęto wszystkie klasy gimnazjalne oraz klasy 1 - 6 szkoły podstawowej. E- dziennik firmy Librus jest całkowicie bezpłatny dla rodziców.

Prosimy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się z procedurą logowania do  e-dziennika oraz regulaminem korzystania z serwisu.

Zasady logowania do e-dziennika:

Aby zalogować  się do e-dziennika zarówno rodzic jak i uczeń powinien dysponować numerycznym loginem oraz hasłem, który otrzyma od wychowawcy klasowego.  Należy otworzyć w przeglądarce internetowej /polecana aktualna wersja darmowego programu Mozilla Firefox/ stronę https://synergia.librus.pl/ a następnie wybranie zakładki Zaloguj. Po wpisaniu otrzymanego od wychowawcy loginu i hasła pojawi się komunikat z prośbą o zmianę hasła /powinno zawierać min. 8 znaków, wielką literę oraz cyfrę/. W razie pytań dotyczących technicznych aspektów działania serwisu proszę kontaktować się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swój login oraz typ użytkownika /rodzic, uczeń/. Po zalogowaniu zachęcamy również do lektury materiałów instruktażowych w zakładce Pomoc.