^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2018/2019

Oddziały przedszkolne

Klasy pierwsze:

 •  - ogólne /w tym z innowacją z j. angielskiego/
 •  - sportowe o profilu: pływanie 

Klasy czwarte sportowe:

 •  - pływanie, koszykówka, taniec

Klasa siódma dwujęzyczna z rozszerzonym programem matematyki
we współpracy z VIII LO im. Władysława IV
W dniach 30.07 -  31.08.2018 r. w naszej Szkole
prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”
-->> więcej


 Szanowni Rodzice
Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych
klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa)
o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

PLAKAT >>>


 

Komunikat dotyczący e-dziennika

Szanowni Rodzice

W naszej szkole został wdrożony nowy dziennik elektroniczny firmy Librus. Taką formą dziennika objęto wszystkie klasy gimnazjalne oraz klasy 1 - 6 szkoły podstawowej. E- dziennik firmy Librus jest całkowicie bezpłatny dla rodziców.

Prosimy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się z procedurą logowania do  e-dziennika oraz regulaminem korzystania z serwisu.

Zasady logowania do e-dziennika:

Aby zalogować  się do e-dziennika zarówno rodzic jak i uczeń powinien dysponować numerycznym loginem oraz hasłem, który otrzyma od wychowawcy klasowego.  Należy otworzyć w przeglądarce internetowej /polecana aktualna wersja darmowego programu Mozilla Firefox/ stronę https://synergia.librus.pl/ a następnie wybranie zakładki Zaloguj. Po wpisaniu otrzymanego od wychowawcy loginu i hasła pojawi się komunikat z prośbą o zmianę hasła /powinno zawierać min. 8 znaków, wielką literę oraz cyfrę/. W razie pytań dotyczących technicznych aspektów działania serwisu proszę kontaktować się z pomoc@librus.pl podając swój login oraz typ użytkownika /rodzic, uczeń/. Po zalogowaniu zachęcamy również do lektury materiałów instruktażowych w zakładce Pomoc.